• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » وزارت کشور شهرداری ها را از تیم داری منع کرده است
  کد خبر : 2052310

  وزارت کشور شهرداری ها را از تیم داری منع کرده است

  وزارت کشور شهرداری ها را از تیم داری منع کرده استReviewed by on Oct 11Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از روز چهارشنبه روابط عمومی شهرداری رشت به خبرگزاری ایرنا، مسعود نصرتی در جلسه کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی این کلانشهر با بیان این که در شهرهای دارای پیشینه و علاقمندی این تیم داری ادامه…

  وزارت کشور شهرداری ها را از تیم داری منع کرده استReviewed by on Oct 11Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از روز چهارشنبه روابط عمومی شهرداری رشت به خبرگزاری ایرنا، مسعود نصرتی در جلسه کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی این کلانشهر با بیان این که در شهرهای دارای پیشینه و علاقمندی این تیم داری ادامه یافت، اظهار کرد : در رشت نیز بر همین اساس این موضوع بررسی می شود.
  وی با تاکید بر که توسعه ورزش محلات و ترویج ورزش همگانی به منظور ارتقای سطح سلامت شهروندان نباید فراموش شود، افزود : توجه به این مهم و همچنین سایر ورزش ها و تیم ها لازم است.
  نصرتی در ادامه سخنانش در جلسه کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی رشت با اشاره به جایگاه و اثرگذاری مساجد و هیئت های مذهبی در طول تاریخ تصریح کرد: حوزه های نوپایی مثل فرهنگسرا و خانه فرهنگی باوجود امتیازات مثبتی که دارند نمی توانند به جای مساجد و مانند آن نقش آفرینی کنند.
  شهردار کلانشهر رشت خاطر نشان کرد: مساجد باید به صورت ۲۴ ساعته باز باشند و ما هم در کنار مساجد و هیئت ها خواهیم بود.
  وی در بخش دیگری از سخنانش با بیان این که سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت نیاز به درآمد پایدار دارد، افزود: باید بخشی از ابزار تبلیغاتی در اختیار این سازمان قرار گیرد و با راهنمایی مهمانان به کمپینگ ها نیز می توان نسبت به ایجاد درآمد پایدار در سازمان فرهنگی اقدام کرد.
  وی با تاکید بر این که هزینه ها باید متناسب با درآمدها باشد، خاطر نشان کرد: با توجه به وضعیت امروز شهرداری رشت در میزان تحقق بودجه، باید تا پایان سال متناسب با همین درآمدزایی هزینه کرد تا ضمن جبران بدهی ها برای آینده برنامه ریزی دقیق تری صورت گیرد، اگر با این درصد تحقق بودجه، هزینه ها را ادامه دهیم بر میزان بدهی افزوده خواهد شد.
  وی با تاکید بر ضرورت احیای خانه های میراثی بیان کرد: باید با در نظر گرفتن بسته های تشویقی و اقداماتی شامل بخشودگی عوارض ، جذابیت کافی برای سرمایه گذاری در این حوزه ایجاد شود.
  محمدحسن عاقل منش رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی رشت نیز در این جلسه خواستار افزایش فضاهای ورزشی و تفریحی در محلات کم برخوردار این کلانشهر شد.
  شهرداری رشت دارای پنج منطقه است، این کلانشهر، حدود ۷۰۰ هزار نفر جمعیت ثابت دارد که به طور متوسط ، این تعداد در طول روز به بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر می رسد.
  خبرنگار: شادی خورشیدی سدهی ** انتشاردهنده:بابایی
  ۷۲۸۶ /۶۰۳۰

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.