• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » برای فرجام برجام آماده ایم
  کد خبر : 2052301

  برای فرجام برجام آماده ایم

  برای فرجام برجام آماده ایمReviewed by on Oct 11Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از درسیاهکل، دیدار با آمریکایی‌ها و دست دادن با دولتمردان آن‌ها آرزویی بود برای آن‌هایی که فکر می‌کردند باید با کدخدا ساخت. پس از گفتگوی تلفنی جناب آقای روحانی رئیس‌جمهور کشورمان در دولت یازدهم…

  برای فرجام برجام آماده ایمReviewed by on Oct 11Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از درسیاهکل، دیدار با آمریکایی‌ها و دست دادن با دولتمردان آن‌ها آرزویی بود برای آن‌هایی که فکر می‌کردند باید با کدخدا ساخت.

  پس از گفتگوی تلفنی جناب آقای روحانی رئیس‌جمهور کشورمان در دولت یازدهم با اوباما رئیس‌جمهور ایالت متحده آمریکا؛ برنامه جامع اقدام مشترک که در کشور به نام برجام شناخته می‌شود، زمینه‌ساز برآورده شدن این رؤیا بود.

  در هنگامه گفتگوهای مسئولین عزیز کشورمان با دولتمردان سرمایه‌دار آمریکایی؛ مقام معظم رهبری بارها فرمودند که آمریکا بدعهد است و به توافق‌ها پایبند نیست.

  برای هر برنامه‌ای به‌طورمعمول نقدهایی وجود دارد که آن‌هم برای بهتر شدن آن برنامه می‌باشد، اما در مورد برجام هر شخصی که انتقاد می‌کرد برخی‌ها می‌گفتند که آن‌ها کاسبان تحریم هستند و طرف مقابل خیرخواه کشور است و می‌خواهد با ارتباط با آمریکا؛ دروازه ایران را به‌سوی جهانیان باز کند!

  جالب اینجاست که همین کاسبان تحریم امروز از زبان رئیس‌جمهور محترم به‌عنوان عوامل طبیعی نقد برجام نام‌گذاری می‌شوند و کسی با بی‌سوادی به جهنم حواله داده نمی‌شود.

  آن روزی برایمان یادآور می‌شود که پرچم‌های مرگ بر آمریکا از درودیوار به زمین آورده می‌شدند، برخی‌ها در راهپیمایی‌ها از ترس سردادن شعار مرگ بر آمریکا شرکت نمی‌کردند، آن روزها زیاد هم نگذشته تا یادمان برود، اما مثل‌اینکه باید به فراموشی سپرده شوند، زیرا امروز دفاع از سپاه و اعلام انزجار از آمریکایی‌ها از همه‌جا شنیده می‌شود که دلیل آن نیز احتمال قوی بودن پاره کردن برجام توسط ترامپ دیوانه است.

  بگذریم…

  همه آن‌ها را فراموش می‌کنیم و امروز خوشیم که از زبان مبارک دولتمردان کشورمان می‌شنویم که آمریکایی‌ها بدعهد هستند و رئیس‌جمهورمان در هیئت دولت می‌فرماید «آمریکا هیچ‌گاه به تعهدات خود به‌درستی وفادار نبوده است». این صراحت را چند سالی است که جویاییم…

  ترامپ دیوانه است، ما نیز آن را قبول داریم، اما چرا زمانی که زمزمه‌هایی از پاره شدن برجام به دست آن به گوش می‌رسد می‌بایست علیه آن موضع گرفت؟ آیا اقتصاد مقاومتی امروز باید موردتوجه قرار گیرد که این دیوانه با بازی متبحرانه خود برجام را به بازی گرفته است؟

  این روزها که ترامپ بازی دیوانگی را رو کرده؛ اتحاد بین دو گروه منتقد و حامیان برجام به‌واسطه خزعبلاتی که ترامپ به دنبال آن است به‌صورت مشهودی یافت می‌شود که همه به‌صورت یک‌صدا می‌گویند باید در برابر یاوه‌گویی‌های آمریکایی‌ها ایستاد.

  رئیس‌جمهور، وزیر امور خارجه، سخنگوی دولت، فرمانده کل سپاه، رئیس قوه قضائیه، رئیس مجلس و مجلسیان و تمامی مردم و مسئولین از هر جناحی که باشند اعلام کرده‌اند که اگر اشتباهی از آمریکایی‌ها سر بزند؛ مطمئناً لطمه جبران‌ناپذیری خواهند خورد.

  و چه زیبا گفت آن مرد بزرگ تاریخ که «کل یوم عاشورا وکل ارض کربلا» و باید این را هرروز با خودشان زمزمه کنند آن‌هایی که می‌گویند باید با کدخدا ساخت و نهرساند از پنج‌شنبه‌ای که ترامپ برجام را پاره کند و رویای آن‌ها به سراب تبدیل شود، زیرا حسینی وار برای دفاع از خاک و ناموس کشورمان ایستاده‌ایم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.