• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » داعش، همان شکاف پنهان سیاسی بین اروپا و آمریکا است
  کد خبر : 2052098

  داعش، همان شکاف پنهان سیاسی بین اروپا و آمریکا است

  داعش، همان شکاف پنهان سیاسی بین اروپا و آمریکا استReviewed by on Oct 11Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا،وی که  دانشکده‌ی کشاورزی دانشگاه تبریز سخن می‌گفت، اظهار کرد: شهدا ارزشمندترین دارایی خود را در راستای استحکام و پویایی نظام جمهوری اسلامی ایران تقدیم کردند تا ما در نهایت آسایش و امنیت در…

  داعش، همان شکاف پنهان سیاسی بین اروپا و آمریکا استReviewed by on Oct 11Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا،وی که  دانشکده‌ی کشاورزی دانشگاه تبریز سخن می‌گفت، اظهار کرد: شهدا ارزشمندترین دارایی خود را در راستای استحکام و پویایی نظام جمهوری اسلامی ایران تقدیم کردند تا ما در نهایت آسایش و امنیت در سنگر ارزشمند علمی و دانشگاهی حضور داشته باشیم؛  این نظام به حضور دانشجویان نیاز دارد. 

  وی خطاب به دانشجویان، گفت: ما سرباز خط مقدم نبرد و شما دانشجویان سرباز پشت جبهه‌های جهاد علمی، ارتقاء، پایندگی و تحصیل و تهذیب هستید. به وجود خود افتخار کنید و قدردان اساتید و معلمان خود باشید چراغ علم و تحصیل را در اوج عزت و روشنایی نگه دارید. با افتخار می‌گویم، همه چیزم از لشکر عاشوراست و امروز با ادبیات “شهید باکری” و لشکر عاشورا خدمت می‌کنم. 

  سردار نوعی اقدم اظهار کرد: دشمن از همان هفت سال پیش با اهداف از پیش تعیین شده داعش را به راه انداخت. 

  وی تاکید کرد: دنیای استکبار که در رسیدن به اهدافشان ناکام مانده بودند، با طراحی و راه‌اندازی داعش سعی در تحقق اهداف گذشته‌ی خود دارند.آمریکا با موجودیت ما مشکل دارد و برخی تئوریسین‌های آمریکایی، ایران را قدرت سوم جهانی نامیده و القاعده، طالبان و جنگ را به همین دلیل درست کردند و چون موفق نشدند، داعش را درست کرده و این نیروها را آموزش داده و مسلح کردند تا وسیله‌ای برای رسیدن به اهدافشان باشد. 

    سردار نوعی اقدم با برشماری اهداف دشمنان از تشکیل گروهک تروریستی داعش، اظهار کرد: اولین هدف، حاکمیت عراق و سوریه توسط آمریکا بود و همچنین از بین بردن عراق و سوریه که ستون فقرات هلال مقاومت به شمار می‌آیند و ارتباط زمینی آن با قرارگاه فرماندهی مقاومت ایران از این طریق انجام می‌شود، از سایر اهداف دشمنان به شمار می‌آمد.

  وی بیان کرد: از بین بردن خط مفدم لبنان، ناامن شدن مرزهای ایران و محدود شدن فعالیت‌های نهضت جهانی ایران از اهدافی بود که سرکردگان داعش دنبال می‌کردند. با نهایت جرات و جسارت اعلام می‌کنم ما پیروز میدان هستیم و ادله‌ها و مستندات پیروزی در فضای نظامی و سیاسی نیز دلیلی بر این واقعیت است. 

  این فرمانده دوران دفاع مقدس بیان کرد: تلاش هفت ساله‌ی آمریکا برای برداشتن بشار اسد نتیجه نداد و به عنوان کارشناس نظامی-امنیتی  اعلام می‌کنم، مرزهای زمینی، هوایی و دریایی ایران امن‌ترین است. 

   وی اظهار کرد: کشورهایی که داعش را درست کردند، اکنون خودشان نیز نمی‌دانند برای از بین بردن آن چه کار کنند و تنها ۱۱هزار داعشی از فرانسه در میان داعشی‌ها وجود داشت که ۱۵۰۰ نفرشان زن بودند. 

   محمد رضا پورمحمدی، رئیس دانشگاه تبریز نیز در این همایش اظهار کرد: دانشگاه تبریز، دانشگاه شهید باکری‌ها است و  نقش موثری در انقلاب فرهنگی داشته و همواره در توسعه‌ی علمی و فرهنگی کشور پیشتاز بوده است. 

  وی خاطرنشان کرد: ستاد پشتیبانی مدافعان حرم دانشگاه و تشکل‌های دانشجویی در حمایت از مدافعان حرم  اقدامات قابل تقدیری را انجام داده‌اند و در همین راستا کنگره‌ی شهدای دانشجو نیز برگزار خواهد شد که گرامیداشت شهدای دانشگاه تبریز با بیش از ۱۰۰ شهید و کنگره‌ بزرگداشت شهدای دانشجوی غرب آسیا در محور مقاومت از آن جمله هستند.

  انتهای پیام

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.