• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » اظهارات گستاخانه ترامپ باطل و بی اساس است/ هیچ ابهامی در “بند t برجام” وجود ندارد
  کد خبر : 2051787

  اظهارات گستاخانه ترامپ باطل و بی اساس است/ هیچ ابهامی در “بند t برجام” وجود ندارد

  اظهارات گستاخانه ترامپ باطل و بی اساس است/ هیچ ابهامی در “بند t برجام” وجود نداردReviewed by on Oct 10Rating: مرتضی حاجی عضو شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان در گفت و گو با خبرنگار احزاب و تشکل های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره لفاظی های آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و طرح قرار دادن…

  اظهارات گستاخانه ترامپ باطل و بی اساس است/ هیچ ابهامی در "بند t برجام" وجود نداردReviewed by on Oct 10Rating:

  اظهارات گستاخانه ترامپ باطل و بی اساس است/ برجام یک قرارداد چندجانبه استمرتضی حاجی عضو شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان در گفت و گو با خبرنگار احزاب و تشکل های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره لفاظی های آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و طرح قرار دادن نام آن در لیست گروه های تروریستی اظهار کرد: اظهارات گستاخانه ترامپ باطل و بی اساس است. سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نهادی مردمی و متعلق به ملت ایران است.

  عضو کمیته تعامل شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان درباره اینکه آمریکا خواستار مذاکرات مجدد درباره برجام شده است عنوان داشت:آنچه که مقامات کشورمان بیان کرده اند موضع رسمی ملت ما است. برجام یک قرارداد چند جانبه بوده و دوجانبه نیست که یک طرف بخواهد از آن خارج شود‌.

  وی افزود: آنچه که مسلم است با خروج آمریکا از برجام آن ذره اعتبار مانده آنها نیز در بین افکار عمومی و محافل سیاسی از دست خواهد رفت.

  حاجی با تاکید براینکه برجام توافقی است که برای مفاد آن نیز سازوکاری پیش بینی شده است ، گفت: این یک روال پذیرفته شده است اما اگر کسی بخواهد در اصل برجام وارد مذاکره شود، قابل قبول نیست.

  وزیر آموزش و پرورش دولت اصلاحات درباره ادعای آمانو مبنی بر وجود ابهامات در بند t برجام بیان داشت: یک اراده بین المللی برای حل مسئله و اتهامی که علیه کشور ما مطرح بود شکل گرفت. این اجماع به یک نتیجه روشن رسید و ثبت شد که سازوکار اجرایی و پیگیری آن هم مشخص است و در متن نوشته ها هیچ ابهامی نیست.

  وی خاطر نشان کرد: آمانو تحت تاثیر آمریکایی ها قرار گرفته است و شایسته نیست یک نهاد بین المللی دست خوش تعبیرات غلط و بی اساس قرار آمریکایی ها قرار بگیرد و اعتبار خودش را زیر سوال ببرد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.