• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » استاد دانشگاه آمریکا: تهدیدهای ضدبرجامی ترامپ نشانه انزوای کاخ سفید است
  کد خبر : 2051729

  استاد دانشگاه آمریکا: تهدیدهای ضدبرجامی ترامپ نشانه انزوای کاخ سفید است

  استاد دانشگاه آمریکا: تهدیدهای ضدبرجامی ترامپ نشانه انزوای کاخ سفید استReviewed by on Oct 10Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، فدیاشین استاد تاریخ تاکید کرد: دولت آمریکا کوچکترین سودی را از خروج این کشور از برجام نخواهد برد و فقط جمهوریخواهان محافظه کار از فشار بر ایران نفع می برند.روزنامه روسی کامرسانت…

  استاد دانشگاه آمریکا: تهدیدهای ضدبرجامی ترامپ نشانه انزوای کاخ سفید استReviewed by on Oct 10Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، فدیاشین استاد تاریخ تاکید کرد: دولت آمریکا کوچکترین سودی را از خروج این کشور از برجام نخواهد برد و فقط جمهوریخواهان محافظه کار از فشار بر ایران نفع می برند.
  روزنامه روسی کامرسانت امروز (سه شنبه) به نقل از مصاحبه با فدیاشین در پایگاه آنلاین خود نوشت: ترامپ به متحدان بیشتر در کنگره نیازمند است، به ویژه اینکه دولت وی طرح جدید اصلاحات مالیاتی را آماده می کند و به حمایت حداکثری نمایندگان نیاز دارد.
  استاد دانشگاه گفت: این هدف (مالیاتی) پس از تلاش ناکام ترامپ برای لغو برنامه اصلاحات در ساختار درمان و پزشکی آمریکا که در دوره ریاست جمهوری باراک اوباما تصویب شده بود، اهمیت بیشتری یافته است.
  فدیایشین اظهار کرد: انتقادهای شدید ترامپ از برجام به عنوان توافق نامه بین المللی که با تلاش گروه ۱+۵ کسب و به تایید شورای امنیت سازمان ملل رسیده است، وجهه دولت آمریکا را در سطح جهانی مخدوش می کند.
  وی در مورد پیامدهای خروج از برجام به آمریکا نیز هشدار داد و اظهار کرد: خروج از یک توافق بین المللی، امکان عقد قرارداد با هر کشوری را برای واشنگتن ناممکن می کند، زیرا ریسک شانه خالی کردن آمریکا از تعهدات در قبال شرکا وجود دارد.
  استاد دانشگاههای آمریکا در پایان گفت: این مساله احتمال حل و فصل مسالمت آمیز بحران شبه جزیره کره را هم به شدت کاهش می دهد.
  اروپام*۳۹۱ انتشار دهنده: هادی مولوی نیا

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.