• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » نقش فرهنگیان در پیشگیری از وقوع جرم حائز اهمیت است
  کد خبر : 2051645

  نقش فرهنگیان در پیشگیری از وقوع جرم حائز اهمیت است

  نقش فرهنگیان در پیشگیری از وقوع جرم حائز اهمیت استReviewed by on Oct 9Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، محمد دستور عصر دوشنبه در چهارمین روز هفته ناجا در جمع دانش آموزان و فرهنگیان هنرستان دخترانه آیت اله صدر گفت: پیشگیری از وقوع جرم عموما از طریق آموزش و آگاهی دادن…

  نقش فرهنگیان در پیشگیری از وقوع جرم حائز اهمیت استReviewed by on Oct 9Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، محمد دستور عصر دوشنبه در چهارمین روز هفته ناجا در جمع دانش آموزان و فرهنگیان هنرستان دخترانه آیت اله صدر گفت: پیشگیری از وقوع جرم عموما از طریق آموزش و آگاهی دادن به مردم امکان پذیر است که نقش مجموعه های فرهنگی در این خصوص انکار ناپذیر است.

  وی تصریح کرد: البته معلمان نقش مهمی در بحث امنیت و ارتقائ فرهنگ جامعه در ابعاد مختلف دارند که می تواند فضای جامعه را آرام کند و احساس امنیت را به وجود آورند.

  این مقام انتظامی تاکید کرد: معلمان در واقع شکل دهنده فرهنگ و افکار جامعه بوده و افراد از بدو بلوغ جسمی و فکری در اختیار این قشر برای آموزش و پیشرفت قرار می گیرند.

  وی افزود: این مجموعه عظیم فرهنگیان است، که با کارکردهای مشخص و تعیین شده جایگاه خود را به عنوان یک مجموعه اثر گذار به افراد جامعه منتقل می کند.

  معاون هماهنگ کننده انتظامی استان تصریح کرد: آموزش، امروزه به قدری دارای اهمیت است که گاهی بی اعتنایی به این مقوله و یا استفاده نادرست از آن بر سرنوشت یک جامعه اثر می گذارد.

  وی اظهار داشت: بدون شک آموزش و ارتقای سطح آگاهی های عمومی دانش آموزان می تواند در پیشگیری از وقوع جرم و آسیب ها و ناهنجاری های اجتماعی موثر باشد. 

  دستور در ادامه با اشاره به اینکه شبکه های مجازی باعث ایجاد اختلاف سلیقه و شکاف بین افراد جامعه در مسائل اخلاقی و عرفی شده است، خاطرنشان کرد: دشمنان با برنامه ای از پیش تعیین شده با استفاده از شبکه های اجتماعی قصد گرفتن غیرت مردان و عفت زنان را دارد که می طلبد ما هوشیار باشیم و بر رفتار دانش آموزان و اعضای خانواده نظارت نماییم و بی تفاوت نباشیم.

  این مقام انتظامی یادآور شد : امنیت یک پدیده جمعی و گروهی است که با حضور مردم و اقشار مختلف جامعه شکل می گیرد و تداوم می یابد و فقط وظیفه پلیس حفظ و حراست از امنیت حاصل شده است.

  در حاشیه این مراسم آیین تجلیل از فعالان آموزش همگانی برون و درون سازمانی برگزار و به بیست نفر از فعالان آموزش همگانی لوح تقدیر و هدایاء اهدا و در پایان این مراسم اجرای سناریوی اقتدار پلیس و عملیات پارکور اجرا و مسئولین از نمایشگاه آگاهسازی و دستاوردهای پلیس بازدید کردند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.