• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » عظمت ملت ایران، توطئه های دشمنان را ناکام گذاشته است
  کد خبر : 2051495

  عظمت ملت ایران، توطئه های دشمنان را ناکام گذاشته است

  عظمت ملت ایران، توطئه های دشمنان را ناکام گذاشته استReviewed by on Oct 9Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، ‘راجح صابر عبود الموسوی’ روز دوشنبه در آئین گشایش دفتر موقت کنسولگری عراق در استان البرز افزود: ایران و عراق در منطقه و جهان همواره به دنبال صلح و ثبات هستند و به…

  عظمت ملت ایران، توطئه های دشمنان را ناکام گذاشته استReviewed by on Oct 9Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، ‘راجح صابر عبود الموسوی’ روز دوشنبه در آئین گشایش دفتر موقت کنسولگری عراق در استان البرز افزود: ایران و عراق در منطقه و جهان همواره به دنبال صلح و ثبات هستند و به لحاظ مذهبی و فرهنگی مشترکات فراوانی داریم.
  وی با بیان اینکه ملت شریف ایران به رهبری امام خمینی (ره) و پس از حضرت آیت الله خامنه ای (مد ظله العالی) همواره پیروز و سربلند بوده است، افزود: استواری و عظمت ملت ایران را حتی توطئه های دشمنان به وسیله صدام تحت تاثیر قرار نداد.
  وی ادامه داد: ایران تنها کشوری است که عراق برای اربعین حسینی ۱۲ کنسولگری موقت راه اندازی کرد و این امر نشان از روابط تنگاتنگ این دو کشور دارد.
  عبود الموسوی گفت: در۲ سال اخیر شمار زوار ایرانی در اربعین حسینی دو برابر شده که نشان از تقویت روابط بین ایران و عراق دارد.
  وی افزود: ایران دارای ظرفیت های بزرگی برای همکاری های مشترک در حوزه های اقتصادی، گردشگری و سایر موارد دارد که این امر در دستور کار قرار خواهد گرفت.
  سفیر عراق در ایران اضافه کرد: ایران پس از تحریم ها و با انعقاد برجام قدرت بیشتری پیدا کرد و اکنون نیز به عنوان جزیره ثبات منطقه در آرامش و پیشرفت بسر می برد.
  ۶۱۵۵/۱۵۳۵ خبرنگار: مریم صوفی ** انتشار دهنده : محمد عزیزپور

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.