• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » بیش از ۶۰ درصد دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان گلستان در دوره ابتدایی تحصیل می‌کنند
  کد خبر : 2051481

  بیش از ۶۰ درصد دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان گلستان در دوره ابتدایی تحصیل می‌کنند

  بیش از ۶۰ درصد دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان گلستان در دوره ابتدایی تحصیل می‌کنندReviewed by on Oct 9Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری تسنیم از گرگان، محمدباقر مسعودی صبح امروز در آیین آغاز سال تحصیلی دانشگاه فرهنگیان استان گلستان اظهار داشت: در سطح کشور مشاغل زیادی وجود دارد و باید به این دانشجویانی…

  بیش از ۶۰ درصد دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان گلستان در دوره ابتدایی تحصیل می‌کنندReviewed by on Oct 9Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری تسنیم از گرگان، محمدباقر مسعودی صبح امروز در آیین آغاز سال تحصیلی دانشگاه فرهنگیان استان گلستان اظهار داشت: در سطح کشور مشاغل زیادی وجود دارد و باید به این دانشجویانی که شغل معلمی را برگزیدند تبریک گفت.

  وی تصریح کرد: دانشگاه فرهنگیان در استان گلستان دارای دو پردیس برای دانشجویان دختر و پسر است.

  مسعودی تاکید کرد: ورودی  دانشجویان فرهنگیان در سال ۱۳۹۱ ما تحویل آموزش و پرورش شدند و ورودی سال ۱۳۹۲ نیز برای تدریس با آموزش و پرورش همکاری می‌کنند.

  وی تاکید کرد: امید داریم گزارش عملکرد این دانشجو معلمان که در دانشگاه فرهنگیان تحصیل کردند، از سوی آموزش و پرورش بیان شود تا ضعف‌های خود را در سال آینده برطرف کنیم.

  رئیس دانشگاه فرهنگیان گلستان ادامه داد: از ۳۲۵ نفر دانشجوی که جذب دانشگاه فرهنگیان شدند ۴۳ نفر رتبه کمتر از هزار دارند و هوش و استعداد این دانشجویان می‌تواند نقش زیادی در موفقیت آموزش و پرورش کشور شود.

  مسعودی افزود: بیش از ۶۰ درصد دانشجو معلمان ما دانشجو و معلم دوره ابتدایی هستند و این دوره آن قدر اهمیت دارد که دوره اساسی آموزش و پرورش نامیده می‌شود.

  وی گفت: در این دوره دانش‌آموزان آمادگی آموختن را دارند و آموزشی که به دانش‌آموزان می‌دهیم ماندگاریش مانند نقشی است که بر روی سنگ هک می‌شود.

  رئیس دانشگاه فرهنگیان گلستان یادآور شد: دوره ابتدایی فرصت طلائی در اختیار معلمان و مدیران ابتدایی است و امید داریم با برنامه‌های دانشگاه فرهنگیان و آموزش و پرورش آموخته‌های ما در این دوره منتقل شود.

  مسعودی افزود: در دوره ابتدایی تنها آموزش مطرح نیست و باید به پرورش توجه شود و رشد اجتماعی، عقلانی در آن دیده شود و معضلات و مشکلات ما نشان می دهد که در رشد اجتماعی به ویژه آموزش و پرورش موفق نبوده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.