• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » ۹۰۰ دانش آموخته جذب آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری شدند
  کد خبر : 2051479

  ۹۰۰ دانش آموخته جذب آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری شدند

  ۹۰۰ دانش آموخته جذب آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری شدندReviewed by on Oct 9Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، تیمور نظری فرد روز دوشنبه در نخستین همایش مدیران میزبان دانش آموختگان دانشگاه فرهنگیان استان افزود: این تعداد نومعلم، فارغ التحصیل دانشگاه های فرهنگیان سراسر کشور طی سالهای ۹۵ و ۹۶ پس…

  ۹۰۰ دانش آموخته جذب آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری شدندReviewed by on Oct 9Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، تیمور نظری فرد روز دوشنبه در نخستین همایش مدیران میزبان دانش آموختگان دانشگاه فرهنگیان استان افزود: این تعداد نومعلم، فارغ التحصیل دانشگاه های فرهنگیان سراسر کشور طی سالهای ۹۵ و ۹۶ پس از فراغت از تحصیل به انجام خدمت در مجموعه آموزش و پرورش استان مشغول شده اند.
  وی همچنین ادامه داد: اینک ۷۰۰ دانشجو در سه مرکز دانشگاهی پردیس بحرالعلوم، پردیس شهید باهنر و مرکز آموزش عالی شهید رجایی در رشته های آموزش ابتدایی، ادبیات فارسی، کارشناسی ناپیوسته آموزش ابتدایی و کارشناسی ارشد ادبیات فارسی مشغول تحصیل هستند.
  نظری فرد با بیان اینکه ورود نومعلمان دانشگاه فرهنگیان زمینه ساز تحول خوبی در نظام آموزش و پرورش استان شده است، گفت: تلاش ما بر این است تا با تربیت معلمانی متخصص و متعهد بهترین نیروها را در اختیار سیستم آموزشی کشور قرار دهیم.
  رئیس دانشگاه فرهنگیان چهارمحال و بختیاری با تاکید بر تقویت همکاری های دانشگاه فرهنگیان و آموزش و پرورش استان، خاطرنشان کرد: دانشگاه فرهنگیان اصلی ترین متولی تربیت نیروی انسانی آموزش و پرورش است که به ۲ روش پذیرش از طریق کنکور و ماده ۲۸ به جذب و تربیت نیرو می پردازد.
  مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری نیز در این برنامه بر حمایت مدیران از نومعلمان تاکید کرد و گفت: نومعلمان هنوز تجربه لازم را در تدریس و تربیت دانش آموزان کسب نکرده اند، از این رو ضروری است تا مدیران در خصوص هدایت و راهنمایی این افراد اهتمام بیشتری به کار گیرند.
  بهروز امیدی تصریح کرد: معلمان باید تلاش کنند تا اخلاق، مهارت های اجتماعی و فردی و ارزش هایی از جمله تعاون، همکاری و احترام گذاشتن به حقوق دیگران را به دانش آموزان به ویژه دوره ابتدایی آموزش دهند و تمرکز خود را تنها بر مسائل درسی معطوف نکنند.
  این همایش با هدف تاکید مجدد بر نقش معلمان به عنوان اصلی ترین محور تحول و توسعه نظام آموزشی کشور، آشنایی با جایگاه دانشگاه فرهنگیان بعنوان یک دانشگاه استراتژیک و ملی، آشنایی با شرایط عمومی و اختصاصی تحصیل دانشجو- معلمان در دانشگاه و آشنایی با ویژگی و توانمندی های تخصصی و حرفه ای دانش آموختگان دانشگاه فرهنگیان با حضور مدیران مناطق ۷ گانه کمترتوسعه یافته استان شامل لردگان، خانمیرزا، فلارد، عشایر، اردل، میانکوه و کوهرنگ برگزار شد.
  خبرنگار: خاطره حسین زاده**انتشار:جهانبخش صفری
  ۷۳۶۳/۶۰۲۱

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.