• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » برخی مسئولین رکود متناقض گویی در سخنرانی‌ها را شکسته‌اند
  کد خبر : 2051317

  برخی مسئولین رکود متناقض گویی در سخنرانی‌ها را شکسته‌اند

  برخی مسئولین رکود متناقض گویی در سخنرانی‌ها را شکسته‌اندReviewed by on Oct 8Rating: سعید نجیبی عضو شورای مرکزی جنبش عدالتخواه دانشجویی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، ضمن اشاره به سخنان روز گذشته رئیس جمهور در دانشگاه تهران بیان داشت: ما امروز در کشور با پدیده مدیرانی روبه‌رو هستیم که در حرف‌هایشان از نقد و…

  برخی مسئولین رکود متناقض گویی در سخنرانی‌ها را شکسته‌اندReviewed by on Oct 8Rating:

  سعید نجیبی عضو شورای مرکزی جنبش عدالتخواه دانشجویی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، ضمن اشاره به سخنان روز گذشته رئیس جمهور در دانشگاه تهران بیان داشت: ما امروز در کشور با پدیده مدیرانی روبه‌رو هستیم که در حرف‌هایشان از نقد و منتقدین استقبال می‌کنند و پنج دقیقه بعد همان منتقدین را با برچسب‌هایی نظیر بیکار نوازش می‌کنند.

  این فعال دانشجویی ادامه داد: برخی مسئولین با رفتار و گفتار خود رکود متناقض گویی در سخنرانی‌ها را شکسته‌اند که باید این رکورد در گینس ثبت شود.

  وی خاطر نشان کرد: یک روز از صلح امام حسن(ع) می‌گویند و آن را تمجید می‌کنند، روز دیگر از مذاکره امام حسین(ع) در روز عاشورا سخن به میان می‌آورند و کربلا را درس مذاکره می‌خوانند و در آخر نیز از عهدنامه‌های پیامبر با کفار دم می‌زنند. با این‌حال این مسئله را فراموش کرده‌اند و باید به مسئولان ارشد دولتی یادآور شد که فتح مکه حاصل نقض عهد کفار بود.

  نجیبی تصریح کرد: حال این سؤال پیش می‌آید که آیا ما هم در برابر نقض برجام مکه‌ای را باقی گذاشته‌ایم که فتح کنیم. امروز ما در برابر نقض جسم و روح برجام چه‌کارهایی انجام داده‌ایم؟

  این فعال دانشجویی اظهار داشت: پاسخ‌های منفعلانه ما در برابر نقض‌های مکرر برجام باعث شده است که دشمن روزبه‌روز وقیح‌تر شود و تا آنجا ذلیلانه ما در برابر دشمنان رفتار کرده‌ایم که برخی مسئولان ما می‌گویند حتی اگر امریکا هم از برجام خارج شود، ایران از توافق هسته‌ای خارج نمی‌شود.

  نجیبی در این‌باره اضافه کرد: باید به این افراد گفت که آقایان مسئول؛ کشوری که مسبب این‌همه تحریم علیه ملت ایران بوده، آمریکا است و خروج این کشور از برجام، دستاورد فعلی آن‌ که هیچ است را به پوچ تبدیل می‌کند.

  عضو شورای مرکزی جنبش عدالتخواه دانشجویی بیان داشت: نکته دردآورتر اینکه مسئولان ما در پاسخ به نقض عهدهای آمریکا، این کشور را تحریم می‌کنند که اقدامی مضحک در افکار عمومی است.

  وی تصریح کرد: با این اوصاف یک مسئله برای مردم روشن‌شده است که هرگاه کشور در آستانه اجرای برنامه جدید دشمنان قرارگرفته است مسئولین برای منحرف کردن افکار عمومی به سخنرانی‌ها و حرف‌های حاشیه‌ساز و ساختارشکن پناه می‌آورند.

  این فعال دانشجویی بیان داشت: اما باید گفت که به لطف فضای دسترسی به اطلاعات و فضای مجازی دیگر دوران منحرف کردن افکار عمومی از طریق این‌چنین حاشیه‌سازی‌هایی تمام‌شده است. مردم خوب می‌فهمند که آیا دولت در پیش برد شعارهایش موفق بوده است یا فقط این شعارها مصرف انتخاباتی داشته‌اند و در عمل اتفاقی نمی‌افتد.

  نجیبی خاطر نشان کرد: کمتر از ۴۰ روز دیگر تحریم‌های آمریکا موسوم به مادر تحریم‌ها، اجرا می‌شود، باید از مسئولان پرتلاش دولت پرسید که چه تمهیداتی برای مقاوم شدن اقتصاد کشور در برابر این تحریم‌های سنگین و همه‌جانبه، اندیشیده‌اند؟ آیا راهکاری در نظر گرفته‌اند که اجرای این تحریم‌ها بیش از این به مردم فشار وارد نکند؟

  وی ادامه داد: سفره مردم روزبه‌روز در حال کوچک شدن است. چرخ صنعت کشور چند سالی است که از حرکت ایستاده و کارگران آن‌ها هرروز شرمنده خانواده خود می‌شوند. اعتراضات کارگران روزبه‌روز در حال افزایش است. بی‌کاری جوانان کشور را فراگرفته است و جوانان سرخورده شده‌اند.

  این فعال دانشجویی تصریح کرد: آقایان مسئول برای این مردم چه کرده‌اید؟ مگر قول ندادید که برنامه صد روزه برای بهبود معیشت و کسب‌و کار مردم و جوانان دارید پس این برنامه و نتیجه آنچه شد؟

  عضو شورای مرکزی جنبش عدالتخواه دانشجویی گفت: مردم بیش از این‌که دغدغه باز شدن فضای سیاسی و حمایت از این فرد یا آن فرد را داشته باشند، دغدغه برقراری عدالت و تأمین معیشتشان رادارند و این حاشیه‌سازی‌ها دردی از مردم دوا نخواهد کرد و باید به فکر حل ریشه‌ای مشکلات مردم بود.

  انتهای پیام/

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.