• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » نظام جمهوری اسلامی علی‌‌رغم مواضع شکننده روحانی در قبال آمریکا کوتاه نمی‌‌آید
  کد خبر : 2051311

  نظام جمهوری اسلامی علی‌‌رغم مواضع شکننده روحانی در قبال آمریکا کوتاه نمی‌‌آید

  نظام جمهوری اسلامی علی‌‌رغم مواضع شکننده روحانی در قبال آمریکا کوتاه نمی‌‌آیدReviewed by on Oct 8Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی قادری در گفت‌‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی آناج با اشاره به موضع‌‌گیری رئیس‌‌جمهور در قبال پیمان‌‌شکنی آمریکایی‌‌ها و تهدید به خروج از برجام، ابراز داشت: حضرت امام(ره)…

  نظام جمهوری اسلامی علی‌‌رغم مواضع شکننده روحانی در قبال آمریکا کوتاه نمی‌‌آیدReviewed by on Oct 8Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی قادری در گفت‌‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی آناج با اشاره به موضع‌‌گیری رئیس‌‌جمهور در قبال پیمان‌‌شکنی آمریکایی‌‌ها و تهدید به خروج از برجام، ابراز داشت: حضرت امام(ره) آمریکا را شیطان بزرگ معرفی کردند و گفتند ام‌‌الفساد قرن است و اگر انگشتش را به بحر محیط بزند نجس می‌‌شود؛ طبیعی بود که در کنار اساس اعتقادی، امام تصرف لانه جاسوسی را انقلابی بزرگ بنامند و بگوید هیچ غلطی نمی‌‌توانند بکنند.

  وی افزود: ایشان تا آخرین روز در برابر آمریکا ایستادند و با اینکه توانمندی آن روزهای ایران با ظرفیت‌‌های کنونی‌‌مان قابل مقایسه نبود، هیچ‌‌گاه کوتاه نیامدند.

  کارشناس عالی دفاع با بیان اینکه امروز در کنار توانمندی مردمی، قدرت اولی موشکی منطقه و مطرح در جهان هستیم اما آمریکا ضعیف‌‌تر از قبل است، یادآور شد: وقتی رئیس‌‌جمهور آمریکا را کدخدا می‌‌داند، انتظار بیشتر از او هنگام موضع‌‌گیری مقابل آمریکایی‌‌ها، زهی خیال باطل است.

  وی اذعان داشت: مماشات در برجام و مقابل تهدیدها، ما را به همینجا می‌‌کشاند که قسمتی از آیه قرآن را بگیریم و بدون اشاره به ادامه آن، مواضع خود را مستند و به‌‌حق جلوه دهیم.

  قادری با تاکید بر اینکه باید در برابر تهدیدات آمریکا محکم ایستاد، تصریح کرد: مقام معظم رهبری فرمودند اگر آن‌‌ها برجام را پاره کنند ما آتش می‌‌زنیم، باید همین موضع نیز عملیاتی شود وگرنه چنانچه کوتاه بیاییم، آنان جری می‌‌شود.

  وی تاکید داشت: مسئولین امنیتی، شورای عالی امنیت ملی و به‌‌ویژه سپاه باید مواضع شفاف‌‌تری اتخاذ کنند؛ امروز شاهد موضع قدرتمندانه و عزتمندانه فرمانده سپاه بودیم که گفتند اگر آمریکایی‌‌ها سپاه را گروه تروریستی بنامند ما نیز با ارتش آنان به مانند گروه‌‌های تروریستی برخورد می‌‌کنیم و آنوقت باید از برد موشک‌‌های ایران در اطراف خلیج فارس دور شوند.

  این کارشناس عالی مسایل امنیتی متذکر شد: علی‌‌رغم مواضع شکننده آقای روحانی، نظام جمهوری اسلامی ایران در برابر تهدیدات آمریکا کوتاه نخواهد آمد، ما اگر محکم بایستیم خداوند یاری‌‌مان می‌‌کند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.