• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » همایش مدیران میزبان دانش آموختگان سال ۹۶ در شهرکرد برگزار می شود
  کد خبر : 2051071

  همایش مدیران میزبان دانش آموختگان سال ۹۶ در شهرکرد برگزار می شود

  همایش مدیران میزبان دانش آموختگان سال ۹۶ در شهرکرد برگزار می شودReviewed by on Oct 7Rating: تیمور نظری فرد روز شنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا افزود: این همایش با هدف تاکید مجدد بر نقش معلمان به عنوان اصلی ترین محور تحول و توسعه نظام آموزشی کشور، آشنایی با جایگاه دانشگاه فرهنگیان…

  همایش مدیران میزبان دانش آموختگان سال ۹۶ در شهرکرد برگزار می شودReviewed by on Oct 7Rating:

  تیمور نظری فرد روز شنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا افزود: این همایش با هدف تاکید مجدد بر نقش معلمان به عنوان اصلی ترین محور تحول و توسعه نظام آموزشی کشور، آشنایی با جایگاه دانشگاه فرهنگیان بعنوان یک دانشگاه استراتژیک و ملی، آشنایی با شرایط عمومی و اختصاصی تحصیل دانشجو- معلمان در دانشگاه و آشنایی با ویژگی و توانمندی های تخصصی و حرفه ای دانش آموختگان دانشگاه فرهنگیان برگزار می شود.
  وی ادامه داد: در این همایش مدیران مناطق ۷ گانه کمترتوسعه یافته استان شامل لردگان، خانمیرزا، فلارد، عشایر، اردل، میانکوه و کوهرنگ حضور خواهند داشت.
  نظری فرد همچنین از برگزاری نخستین همایش دانش آموختگان دانشگاه فرهنگیان استان خبر داد و گفت: این همایش ویژه دانش آموختگانی که سال گذشته بعنوان آموزگار و دبیر در کسوت معلمی در مناطق هفت گانه کمتر توسعه یافته استان مشغول به خدمت شدند، روز پنجشنبه هفنه جاری برگزار می شود.
  رئیس دانشگاه فرهنگیان چهارمحال و بختیاری تعداد دانشجویان دانشگاه فرهنگیان استان را ۷۰۰ نفر برشمرد و تصریح کرد: این تعداد دانشجو در سه مرکز دانشگاهی پردیس بحرالعلوم، پردیس شهید باهنر و مرکز آموزش عالی شهید رجایی در رشته های آموزش ابتدایی، ادبیات فارسی، کارشناسی ناپیوسته آموزش ابتدایی و کارشناسی ارشد ادبیات فارسی تحصیل می کنند.
  نظری فرد افزود: همچنین ۱۳ عضو هیات علمی تمام وقت و ۱۰۰ نفر از اساتید مدعو از آموزش و پرورش در مراکز دانشگاهی استان تدریس می کنند.
  وی با اشاره به تعداد فارغ التحصیلان مراکز دانشگاه فرهنگیان استان، اظهار کرد: سال گذشته ۵۲۴ دانشجو و شهریور امسال نیز ۲۴۷ دانشجو از مراکز استان فارغ التحصیل شدند.
  نظری فرد افزود: همچنین ۸۹۹ نفر از فارغ التحصیلان دانشگاه های فرهنگیان سراسر کشور طی سالهای ۹۵ و ۹۶ بومی استان بوده اند و پس از فارغ التحصیلی به انجام خدمت در آموزش و پرورش استان مشغول شده اند.
  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، دانشگاه فرهنگیان اصلی ترین متولی تربیت نیروی انسانی آموزش و پرورش است که به ۲ روش پذیرش از طریق کنکور و ماده ۲۸ به جذب و تربیت نیرو می پردازد.
  خبرنگار: خاطره حسین زاده**انتشار:جهانبخش صفری
  ۷۳۶۳/۶۰۲۱

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.