• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » پارلمان عراق گام دیگری برای لغو عضویت نمایندگان کرد شرکت کننده درهمه پرسی برداشت
  کد خبر : 2051028

  پارلمان عراق گام دیگری برای لغو عضویت نمایندگان کرد شرکت کننده درهمه پرسی برداشت

  پارلمان عراق گام دیگری برای لغو عضویت نمایندگان کرد شرکت کننده درهمه پرسی برداشتReviewed by on Oct 7Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، ‘عالیه نصیف’ به خبرگزاری ‘سومریه نیوز’ گفته است که کمیته حقوقی موقتی که از دو کمیسیون مناطق فدرال و قانونی برای نظردهی در وضعیت نمایندگان کرد شرکت کننده در…

  پارلمان عراق گام دیگری برای لغو عضویت نمایندگان کرد شرکت کننده درهمه پرسی برداشتReviewed by on Oct 7Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، ‘عالیه نصیف’ به خبرگزاری ‘سومریه نیوز’ گفته است که کمیته حقوقی موقتی که از دو کمیسیون مناطق فدرال و قانونی برای نظردهی در وضعیت نمایندگان کرد شرکت کننده در همه پرسی تشکیل شده بود، پیشنهاد لغو عضویت ۱۰ نماینده کرد از پارلمان عراق را تصویب کرد.
  وی اضافه کرد که این کمیته اسامی همه این نمایندگان را به ریاست مجلس نمایندگان عراق به منظور رای گیری علنی در صحن مجلس تقدیم کرده است.
  عالیه النصیف نام ۹ نفر از نمایندگان حذف عضویت را مطرح کرد که شامل نجیبه نجیب، فیان دخیل، شاخوان عبدالله، واریز عبدالله، عرفات کرم، عادل نوری، مثنی امین، اشواق الجاف و عبد العزیز حسن هستند و نام نماینده دهم را ذکر نکرده اما تاکید کرده است که اسامی دیگری به این افراد اضافه می شود.
  رییس پارلمان عراق هفته گذشته در کنفرانس خبری گفت که از دادگاه عالی قانون اساسی خواسته است که در خصوص وضعیت نمایندگان کرد شرکت کننده در همه پرسی جدایی کردستان عراق نظر قانونی خود را ارائه کند.
  خاورم *۴*۳۵۳*۱۷۷۰*۳۸۰

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.