• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » امام جمعه موقت کرمان:سیستم امنیتی آمریکا کارساز نیست
  کد خبر : 2050874

  امام جمعه موقت کرمان:سیستم امنیتی آمریکا کارساز نیست

  امام جمعه موقت کرمان:سیستم امنیتی آمریکا کارساز نیستReviewed by on Oct 6Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا حجت الاسلام محمد قاسمی زاده در خطبه های نماز جمعه این هفته کرمان افزود: در صورتی که این قتل و کشتار هم نتیجه فعالیت داعش نباشد، آزادی بی حساب و کتاب اسلحه نتیجه اش کشتار…

  امام جمعه موقت کرمان:سیستم امنیتی آمریکا کارساز نیستReviewed by on Oct 6Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا حجت الاسلام محمد قاسمی زاده در خطبه های نماز جمعه این هفته کرمان افزود: در صورتی که این قتل و کشتار هم نتیجه فعالیت داعش نباشد، آزادی بی حساب و کتاب اسلحه نتیجه اش کشتار مردم را دارد.
  وی با اشاره به آغاز هفته نیروی انتظامی اظهار کرد: امروز امنیت در کشور حرف نخست را می زند و امکانات بدون امنیت ارزشی ندارد.
  امام جمعه موقت کرمان با تاکید بر اینکه امروز ایران امنیت اجتماعی، ملی و استراتژیک و امنیت مرزها را دارد گفت: برای اینکه کشور درگیر مشکلاتی نشود نیروی انتظامی وظیفه دارد در تمامی این موارد خدمات امنیتی بدهد.
  وی افزود: نیروی انتظامی به تنهایی فعالیت سختی در اجرای امنیت دارد لذا نقش مردم با ورود اطلاعات، اجرای قوانین و مقررات و آگاهی بخشی در منزل و کمک خیر خواهانه به این ارگان بسیار با اهمیت است.
  حجت الاسلام قاسمی زاده ادامه داد: ۱۸ رده تخصصی در نیروی انتظامی فعالیت می کنند اما ۲۱ درصد در حوزه تصادفات جاده ای افزایش داشته ایم.
  وی همچنین با اشاره به همه پرسی در کردستان عراق گفت: تنها نظامی که امروز فریاد حق می زند نظام جمهوری اسلامی است و به همین علت رژیم صهیونیستی درپی قرار گرفتن کنار گوش ایران است و مساله استقلال کردستان عراق به عنوان پایگاه رژیم صهیونیستی مطرح شده است.
  وی عنوان کرد: ظرفیت محرم بسیار وسیع و گسترده است و آنچه که در این دهه دیدیم تنها بخشی از این ظرفیت بود و باید با اراده قوی، از فضاهای فرهنگی و دینی استفاده بیشتری از این ماه برده تا بسیاری از نقشه های دشمنان خنثی شود.
  خبرنگار: حامد سالاری ** انتشار : بهنام احمدی *
  ۷۴۲۰/ ۵۰۵۴

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.