• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » ۴۳ مدال جهانی و آسیایی گردن آویز بانوان ورزشکار مازندران
  کد خبر : 2050426

  ۴۳ مدال جهانی و آسیایی گردن آویز بانوان ورزشکار مازندران

  ۴۳ مدال جهانی و آسیایی گردن آویز بانوان ورزشکار مازندرانReviewed by on Oct 3Rating: مریم فرجپور روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : بیشترین مدال های کسب شده ورزشکاران زن استان مربوط به رقابت های بین المللی و آسیایی هر کدام به ترتیب ۲۰ و ۱۴ مدال بود . وی…

  ۴۳ مدال جهانی و آسیایی گردن آویز بانوان ورزشکار مازندرانReviewed by on Oct 3Rating:

  مریم فرجپور روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : بیشترین مدال های کسب شده ورزشکاران زن استان مربوط به رقابت های بین المللی و آسیایی هر کدام به ترتیب ۲۰ و ۱۴ مدال بود .
  وی اعلام کرد : این بانوان ورزشکار توانستند بیشترین مدال های خود را در رقابت های رشته های ورزشی کاراته ، شطرنج ، تکواندو و کشتی کسب بکنند .
  معاون ورزش بانوان مازندران روند مدال آوری بانوان ورزشکار مازندران را در سال جاری خوب ارزیابی کرد و گفت : سال گذشته ۹۴ مدال آسیایی ، جهانی و بین المللی را بانوان استان کسب کردند که امسال این تعداد بیشتر هم خواهد شد .
  *** ۶۴۳ زن ورزشکار حرفه ای در مازندران
  وی به تعداد ۶۴۳ زن ورزشکار حرفه ای مازندران در سال جاری اشاره کرد و گفت : آنان افرادی هستند که دعوت به تیم ملی ، عضو تیم ملی ، عضو تیم لیگ های کشوری و اعزام به مسابقات قهرمانی کشور شدند .
  فرجپور افزود : اکثرا این بانوان در رشته های رزمی و انفرادی همچون کاراته ، تکواندو ، کشتی و نیز شطرنج فعالیت دارند .
  وی با اشاره به اینکه در مازندران سالن ویژه و مخصوص بانوان ورزشکار وجود ندارد ، ادامه داد : سعی شده تا با در اختیار گذاشتن زمان مناسب و مفید ، بانوان از فضاهای ورزشی استفاده بکنند .
  براساس آمارهای اداره کل ورزش و جوانان مازندران تعداد زنان ورزشکار سازمان یافته استان ۳۰ هزار و ۵۱۹ نفر است که آنان در ۲ هزار و ۶۷۸ سالن و مجموعه ورزشی مازندران فعالیت می کنند .
  خبرنگار : فاطمه قنبری قادیکلایی ** انتشاردهنده : محسن حسن نیا
  ۲۰۹۶/۱۸۹۹

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.