• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » تهدید آمریکا علیه ایران از روی استیصال است
  کد خبر : 2050110

  تهدید آمریکا علیه ایران از روی استیصال است

  تهدید آمریکا علیه ایران از روی استیصال استReviewed by on Oct 1Rating: سردار سرتیپ دوم پاسدار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛  با اشاره به یاوه‌گویی‌های ترامپ علیه ایران، اظهار کرد: تهدیدات آمریکا علیه ایران از روی استیصال است. فرمانده سپاه تهران تأکید کرد: ترامپ به…

  تهدید آمریکا علیه ایران از روی استیصال استReviewed by on Oct 1Rating:

  تهدید آمریکا علیه ایران از روی استیصال استسردار سرتیپ دوم پاسدار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛  با اشاره به یاوه‌گویی‌های ترامپ علیه ایران، اظهار کرد: تهدیدات آمریکا علیه ایران از روی استیصال است.

  فرمانده سپاه تهران تأکید کرد: ترامپ به خوبی می‌داند در صورتی که جزئی از تهدیداتش عملی شود با سیلی محکمی مواجهه خواهد شد. آمریکایی‌ها برای خودنمایی در دنیا چنین اظهاراتی را بیان می‌کنند و این تهدیدات تا زمانی که مردم در صحنه حضور دارند و از ولی فقیه پیروی می‌کنند، محقق نخواهد شد.

  وی درباره خروج آمریکا از برجام، تصریح کرد: حضور یا خروج آمریکا در برجام هیچ تأثیری در عزم و اراده ملت ایران ندارد. ما مسیری که باید طی کنیم را طی خواهیم کرد.

  فرمانده سپاه تهران با بیان اینکه خروج آمریکا از برجام برای آنها گران تمام خواهد شد، تأکید کرد: در صورت خروج آمریکا از برجام آنها پشیمان شده و با ضرب شصت ایران اسلامی مواجه خواهند شد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.