• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » ادامه پاکسازی مناطق مرزی سوریه با اردن
  کد خبر : 2049966

  ادامه پاکسازی مناطق مرزی سوریه با اردن

  ادامه پاکسازی مناطق مرزی سوریه با اردنReviewed by on Oct 1Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، منابع میدانی شنبه شب اعلام کردند که ارتش سوریه و نیروهای مقاومت در ادامه پاکسازی مرزهای این کشور با اردن ۹ نقطه مرزی دیگر در جنوب شرق استان ریف دمشق را ازگروه های مسلح تروریست بازپس…

  ادامه پاکسازی مناطق مرزی سوریه با اردنReviewed by on Oct 1Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، منابع میدانی شنبه شب اعلام کردند که ارتش سوریه و نیروهای مقاومت در ادامه پاکسازی مرزهای این کشور با اردن ۹ نقطه مرزی دیگر در جنوب شرق استان ریف دمشق را ازگروه های مسلح تروریست بازپس گرفتند.
  ارتش سوریه مناطق میان میله های مرزی ۱۷۷ تا ۱۸۵ و پاسگاه ها و برج های دیده بانی این منطقه را از لوث وجود گروه های تروریستی پاکسازی کردند.
  ارتش سوریه ۱۹ شهریورماه مناطق میان میله های مرزی ۱۷۳ تا ۱۷۶ در مرز اردن را پاکسازی کرده بودند.
  نیروهای مسلح سوریه پیش ازاین نیز در همین محور، مناطق 'غدیرمحمود' و 'وادی محمود' را در مرز اردن و جنوب شرق استان ریف دمشق آزاد کرده بودند.
  منطقه وادی محمود از گذرگاه های غیرقانونی در مرزهای سوریه و اردن است که از طریق آن، سلاح و مهمات برای تروریست های موجود در استان ریف دمشق و بادیه سوریه قاچاق می شد.
  نیروهای 'احمد العبدو' و ارتش 'اسود الشرقیه' از زیرمجموعه جبهه جنوبی گروه ارتش آزاد در بخش هایی از مرز استان های حمص و ریف دمشق با کشور اردن حضور دارند.
  شبس**۶۱۱۶××انتشاردهنده: عزیز موسوی

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.