• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » امسال هم تلفات سنگینی از گروه‌های تروریستی گرفته‌ایم/ به اعتراف تروریست‌ها نزدیکی به مرزهای ایران عین دیوانگی است
  کد خبر : 2049893

  امسال هم تلفات سنگینی از گروه‌های تروریستی گرفته‌ایم/ به اعتراف تروریست‌ها نزدیکی به مرزهای ایران عین دیوانگی است

  امسال هم تلفات سنگینی از گروه‌های تروریستی گرفته‌ایم/ به اعتراف تروریست‌ها نزدیکی به مرزهای ایران عین دیوانگی استReviewed by on Sep 30Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار محمدتقی اوصانلو در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار موج رسا; با اشاره به عزاداری مردم پایتخت شور و شعور حسینی اظهار کرد:…

  امسال هم تلفات سنگینی از گروه‌های تروریستی گرفته‌ایم/ به اعتراف تروریست‌ها نزدیکی به مرزهای ایران عین دیوانگی استReviewed by on Sep 30Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار محمدتقی اوصانلو در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار موج رسا; با اشاره به عزاداری مردم پایتخت شور و شعور حسینی اظهار کرد: کسی که برای عزاداری حسین(ع) شعور داشته باشد به طور یقین شور نیز خواهد داشت.

  وی با بیان اینکه "شور تنها" به درد حسین(ع) نمی‌خورد بلکه آن حضرت از پیروانش "شعور" می‌خواهد، ابراز کرد: همه مردم ایران، همه شیعیان دنیا برای عزاداری حسین(ع) شعور دارند و به طور یقین این شعور است که دنیا را در کام خودش می‌بلعد و هر روز در نقاط مختلف دنیا در کشورهایی که حتی مسیحی هستند می‌بینیم که این شور و شعور حسینی چطور اینها را جذب می‌کند.

  فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهداء(ع) شمالغرب کشور با اشاره به امنیت مرزهای کشور و به خصوص مرزهای شمالغرب گفت: به لطف خداوند امنیت بسیار خوبی در مرزها برقرار است و رزمندگان اسلام با تمام قدرت و ابهت در مقابل هرگونه دسیسه ای صف‌آرایی کرده‌اند.

  وی تصریح کرد: رزمندگان ما قادر هستند تا هر گونه توطئه‌ دشمن را در نطفه خفه کنند.

  سردار اوصانلو با بیان اینکه ما یاری خداوند متعال را در دفاع از مرزهای کشور می‌بینیم، خاطرنشان کرد: رزمندگان ما در شمالغرب به قدری آمادگی دارند که امسال هر تلاش دشمن برای ورود به کشور و انجام عملیاتی را ناکام گذاشتند در حالی که تروریست‌ها بسیار بر روی این موضوع کار کرده و نیرو و تجهیزات زیادی در اختیار گرفته بودند تا منطقه ما را ناامن کنند اما ما بیداریم و چنین اجازه به دشمن نمی‌دهیم.

  وی با تاکید بر اینکه این آمادگی کماکان وجود داشته و بعد از این نیز وجود خواهد داشت، بیان کرد: ما هم  امسال و هم سال گذشته تلفات قابل توجهی از گروه‌های تروریستی گرفتیم.

  فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) شمالغرب کشور اظهار کرد: در سال گذشته ما به نحوی از گروه‌های تروریستی تلفات گرفتیم که دشمنانی که سال گذشته آمدند و فرار کردند و بر این باور بودند که باید با خرابکاریها منطقه را ناامن کنند، امسال اعتراف کردند که هرکس بخواهد به مرزهای ایران نزدیک شود عین دیوانگی است.

  وی با اظهار "تلفاتی که ما از آنها گرفتیم به شدت تروریست‌ها را به وحشت و ترس انداخته است" گفت: این شکست گروه‌های تروریستی در مرزها سبب ناراحتی عربستان سعوی شد چرا که آنها پول زیادی را برای ناامن کردن مرزهای ما خرج کرده‌اند از طرفی آمریکاییها نیز بسیار ناراحتند چون نقشه‌هایشان را نقش برآب کردیم.

  سردار اوصانلو با اشاره به روزهای پایانی عمر داعش در منطقه افزود: نسخه داعش در منطقه پیچیده شده است، آنها نه تنها نتوانستند در کشورهای منطقه کاری از پیش ببرند بلکه اکنون قدرت شیعیان و مسلمانان در دنیا بیشتر شده است.

  وی با اعلام اینکه استحکام ما در دنیا بیشتر شده است، خاطرنشان کرد: ما در گذشته یک ارتش اسلامی داشتیم اما اکنون در کشورهای افغانستان، عراق، یمن، سوریه، فلسطین و لبنان ارتش کاملا منسجم داریم و همه زیر پرچم اسلام صف‌آرایی می‌کنند.

  فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) شمالغرب کشور بیان کرد: همانطور که سردار حاج قاسم سلیمانی بیان فرمودند، داعش یعنی این جرثومه فاسد که آمریکایی‌ها به وجود آوردند رو به فناست.

  وی با اشاره به دشمنی آمریکایی‌ها با مسلمان یادآور شد: آمریکایی‌ها در سالهای مختلف در زمان صدام عراق را وادار به جنگ با ما کردند، بعد خودشان وارد شده و عراق را ناامن کردند و پس از آن نیز داعش را به وجود آوردند که در همه اینها ما شکست آمریکا را دیده‌ایم.

  سردار اوصانلو با اشاره به همه پرسی کردستان عراق اظهار کرد: امروز با توطئه همه پرسی و انتخابات می‌خواهند مردم عراق را با مشکل جدی مواجه کنند، ما تذکرات لازم را داده‌ایم و تاکید کردیم که این کار را انجام ندهید و مردم عراق را دوباره به دردسر نیندازید.

  وی بیان کرد: با این کاری که برای استقلال کردستان عراق انجام می‌شود به طور یقین درگیری‌هایی در داخل عراق پیش خواهد آمد و این باز به ضرر کسانی خواهد بود که در همه پرسی به نفع استقلال رای دادند.

  فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) شمالغرب با بیان اینکه همه پرسی استقلال کردستان عراق نقشه صهیونیستی بود، افزود: تنها کشوری که بیشترین حمایت را انجام داده همین صهیونیست‌ها بودند و آمریکایی‌ها نیز هرچند به ظاهر می‌گویند موافق نیستیم اما به طور یقین آنها به صهیونیست‌ها چراغ سبز نشان داده و صهیونیست‌ها برای حمایت وارد صحنه شدند.

  وی ادامه داد: عربستانی‌ها نیز رشوه گرفته‌اند و آن اینکه بیایند و در آنجا پایگاه نظامی بزنند، ما همه اینها را گوشزد کرده‌ایم و گفته‌ایم که حیف است جوانان اسلام را آلوده این کارها بکنید و به جان هم بیندازید.

  سردار اوصانلو تصریح کرد: به جای اینکه مسلمان با مسلمان بجنگد همه باید زیر پرچم اسلام برای مبارزه با صهیونیست‌ها متحد شوند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.