• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » بهره مندی ۲۰ هزار معلول از خدمات بهزیستی استان زنجان
  کد خبر : 2049662

  بهره مندی ۲۰ هزار معلول از خدمات بهزیستی استان زنجان

  بهره مندی ۲۰ هزار معلول از خدمات بهزیستی استان زنجانReviewed by on Sep 28Rating: محمد محمدی قیداری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: همه مراکز توانبخشی به صورت غیر دولتی و با دریافت یارانه از بهزیستی استان فعال هستند و تعداد ۸۰۵ نفر در ۱۳ مراکز روزانه توانبخشی یارانه دریافت می…

  بهره مندی ۲۰ هزار معلول از خدمات بهزیستی استان زنجانReviewed by on Sep 28Rating:

  محمد محمدی قیداری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: همه مراکز توانبخشی به صورت غیر دولتی و با دریافت یارانه از بهزیستی استان فعال هستند و تعداد ۸۰۵ نفر در ۱۳ مراکز روزانه توانبخشی یارانه دریافت می کنند.
  وی اظهار کرد: در حوزه توانبخشی در قالب مراکز شبانه روزی و روزانه خدمات لازم به گروه های هدف ارائه می شود که بر این اساس ۹ مرکز شبانه روزی در سطح استان زنجان فعال است که این مراکز به تعداد ۵۶۰ نفر از معلولان ذهنی، سالمندان و بیماران روانی مزمن خدمات ارائه می‎کنند.
  محمدی افزود: همه مراکز توانبخشی به صورت غیر دولتی و با دریافت یارانه از بهزیستی این استان فعالیت می کنند که میزان یارانه پرداخت شده به مراکز شبانه روزی ماهانه بالغ بر ۲ میلیارد و ۴۲۰ میلیون ریال است.
  وی ابراز کرد: مجوز همه مراکز توانبخشی توسط بهزیستی این استان صادر می شود و روزانه ۴۸۰ نفر به این مراکز مراجعه می‎کنند و تلاش شده ارائه نیازهای آموزشی و حرکت در راستای توانمند سازی معلولان در اولویت باشد.
  مدیرکل بهزیستی استان زنجان خاطرنشان کرد: هم اکنون۲ مرکز مراقبت در منزل نیز به ۱۲۰ معلول خیلی شدید، ۲ مرکز ویزیت در منزل به ۲۰۰ نفر از معلولان خدمات ارائه کرده و علاوه بر آن معلولین ذهنی و سالمندانی که نیاز به مراقبت‎های مستمر دارند توسط گروه‎های تخصصی در قالب تیم پزشکی و پرستار سه بار در طول هفته به منازل این افراد مراجعه می‎کنند.
  ۷۳۲۰/۶۰۸۵
  خبرنگار: اعظم شامی *** انتشار دهنده: رویا رفیعی

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.