• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » استاندار قزوین: همگرایی حامیان دولت باید تداوم پیدا کند
  کد خبر : 2049650

  استاندار قزوین: همگرایی حامیان دولت باید تداوم پیدا کند

  استاندار قزوین: همگرایی حامیان دولت باید تداوم پیدا کندReviewed by on Sep 28Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا به نقل از روابط عمومی استانداری قزوین،عبدالمحمد زاهدی چهارشنبه شب در دیدار جمعی از فعالان ستادهای انتخاباتی دکتر روحانی و حامیان دولت در قزوین با وی افزود:بدون توسعه سیاسی نمی‌توان به رشد و پیشرفت…

  استاندار قزوین: همگرایی حامیان دولت باید تداوم پیدا کندReviewed by on Sep 28Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا به نقل از روابط عمومی استانداری قزوین،عبدالمحمد زاهدی چهارشنبه شب در دیدار جمعی از فعالان ستادهای انتخاباتی دکتر روحانی و حامیان دولت در قزوین با وی افزود:بدون توسعه سیاسی نمی‌توان به رشد و پیشرفت در سایر ابعاد اقتصادی و فرهنگی در جامعه امیدوار بود.
  وی اضافه کرد: توسعه متوازن منطقه ای زمینه ساز توسعه ملی است پس توجه به مناطق و شهرستان ها در دستور کار جدی ما باید قرار داشته باشد.

  **افرادی که دولت را قبول ندارند نباید در مصدر امور قرار گیرند
  استاندار قزوین با بیان اینکه افرادی که دولت و سیاست ها و برنامه های آن را قبول ندارند نباید انتظار داشته باشند بر مصدر امور قرار گیرند،تصریح کرد:مدیران سیاسی اعم از فرمانداران و بخشداران باید صد در صد حامی و طرفدار دولت باشند و سیاست های دولت را تبیین و از مواضع آن دفاع کنند.
  زاهدی گفت: مدیرانی که با دولت همسو نباشند پرونده آنها بررسی و نسبت به تغییر و جا به جایی آنها اقدام خواهد شد.
  وی بر لزوم حمایت همه جریان های سیاسی از دولت تاکید کرد و گفت: وظیفه داریم به دولت کمک کنیم چون شکست دولت روحانی به مفهوم شکست همه جریان های سیاسی اعم از اصلاح طلب،اعتدالی و حتی اصولگرا خواهد بود.
  زاهدی با بیان اینکه بیش از ۵۰ سال سابقه فعالیت سیاسی دارم و از اصلاح طلبان و حامیان دولت انتظار دارم به بنده اعتماد کنند،ادامه داد: به استفاده از ظرفیت جوانان و بانوان در عرصه های مدیریتی باور دارم و باید بستر و زمینه آن را فراهم کرد.

  **انتقادات و دیدگاه های منتقدان را می شنویم
  وی افزود: با اصولگرایان و منتقدان دولت نیز جلساتی برگزار خواهیم کرد چون نباید تک صدایی وجود داشته باشد بلکه انتقادات و دیدگاههای منتقد و مخالف دولت را هم باید شنید.
  استاندار قزوین با اشاره به اینکه یکی دیگر از آفات فقدان احزاب قوی در سطح ملی و استانی این است که نمی توان مرز بین اصلاح طلبان واقعی را از منفعت طلبان به درستی تشخیص داد،در ادامه اظهار کرد: فردی رسانه ای، انتقاد پذیر و صبور هستم و در برابر انتقادات به هیچ وجه ناراحت نمی شوم و در طول عمرم از هیچ رسانه ای شکایت نکرده ام.
  استاندار قزوین در پایان با اشاره به آثار برجام، اظهار کرد: از آن دسته از افرادی که منتقد و مخالف برجام هستند باید سوال کرد که اگر برجام نبود کشور در حال حاضر چه وضعی داشت!؟
  در ابتدای این نشست نیز حاضران به بیان دغدغه ها،انتظارات و پیشنهادهای خود پرداختند.
  ۶۱۰۱*۳۰۱۳
  خبرنگار:هادی درزی رامندی**انتشار دهنده: رضا اولادی

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.