• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » ۲۰ میلیارد تومان یارانه کشمش به خراسانم رضوی تختصاص یافته است
  کد خبر : 2049533

  ۲۰ میلیارد تومان یارانه کشمش به خراسانم رضوی تختصاص یافته است

  ۲۰ میلیارد تومان یارانه کشمش به خراسانم رضوی تختصاص یافته استReviewed by on Sep 27Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد؛  مجتبی مزروعی گفت: سهم شهرستان بردسکن ازاین میزان یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان است که تاکنون ۹۰۰ میلیون تومان آن به حساب تولیدکنندگان واریز…

  ۲۰ میلیارد تومان یارانه کشمش به خراسانم رضوی تختصاص یافته استReviewed by on Sep 27Rating:

  ۲۰ میلیارد تومان یارانه کشمش به خراسانم رضوی تختصاص یافته استبه گزارش ایران ویج به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد؛  مجتبی مزروعی گفت: سهم شهرستان بردسکن ازاین میزان یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان است که تاکنون ۹۰۰ میلیون تومان آن به حساب تولیدکنندگان واریز شده است.

  وی از تهیه طرح پشنهادی استان دررابطه با قیمت محصول زعفران به وزیر جهادکشاورزی خبرداد و گفت: ظرف هفته آینده این مهم نیز نهایی می شود.
  رئیس سازمان جهادکشاورزی خراسان رضوی افزود: قیمت محصولات کشاورزی باید قیمت متعادلی داشته باشد که تولیدکنندگان متضرر نشوند. وی تعهد جهادکشاورزی شهرستان بردسکن در حوزه اشتغال را هزار نفر اعلام کرد و گفت: تاکنون ۴۰۰ نفر ثبت سامانه شده اند.
  مزروعی با اشاره به بیمه محصولات کشاورزیگفت: استان خراسان رضوی به عنوان استان پایلوت کشور در بحث اجرای طرح بیمه محصولات تعیین شده است و طی یک برنامه ۵ ساله فارغ از اعتبارات دولتی تمامی محصولات بخش کشاورزی تحت پوشش بیمه قرار می گیرد.وی هدف از اجرای این طرح را ایجاد امنیت سرمایه گذاری دربخش کشاورزی و حمایت از تولیدکنندگان بیان کرد.  

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.