• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » باید انقلاب را با توجه به شاخصه‌هایش ارزیابی کنیم
  کد خبر : 2049411

  باید انقلاب را با توجه به شاخصه‌هایش ارزیابی کنیم

  باید انقلاب را با توجه به شاخصه‌هایش ارزیابی کنیمReviewed by on Sep 26Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ روح‌الله دهقان‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار زیتون در نمایشگاه هفته دفاع مقدس در تبریز، اظهار داشت: برداشت من از بیانات مقام معظم رهبری خطاب به مجلس خبرگان این است که تأکید…

  باید انقلاب را با توجه به شاخصه‌هایش ارزیابی کنیمReviewed by on Sep 26Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ روح‌الله دهقان‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار زیتون در نمایشگاه هفته دفاع مقدس در تبریز، اظهار داشت: برداشت من از بیانات مقام معظم رهبری خطاب به مجلس خبرگان این است که تأکید کردند انقلابی‌گری زنده نگاه داشته شود. 

  وی افزود: رهبر معظم انقلاب در مبحث اقتصاد مقاومتی و نامگذاری سالها، ابتدا به اصلاح الگوی مصرف و موضوعات فرهنگی مرتبط اشاره کردند و سپس وارد مقوله‌ی اقتصاد شدند تا مردم کاملا درگیر شده و برایشان سؤال ایجاد شود.

  مسئول بسیج رسانه سپاه عاشورا تأکید کرد: مخاطب بیانات رهبری خطاب به مجلس خبرگان جوان انقلابی هست، باید انقلاب را با توجه به شاخصه‌هایش ارزیابی کنیم تا ببینم در چه وضعیتی قرار دارد.

  دهقان‌نژاد افزود: زمانی جوان مسجدی و انقلابی ظاهر و نمادی مثل ریش و پوشش ظاهری خاص داشت ولی الان از این‌ها فاصله گرفتیم. موضوع امر به معروف در جامعه همزمان با تغییر ذائقه مردم، کمرنگ‌تر شده است و شهامت اخلاقی در کمتر کسی مشاهده می‌شود.

  وی با تأکید بر اینکه ذائقه‌ها در جامعه تغییر یافته است، خاطرنشان کرد: یک زمان در جامعه‌ی ما آنقدر سرمایه‌گذاری کردند که وقتی با خانم‌های دهه شصتی از فرزند سوم صحبت می‌کنی، انگار از آن‌ها می‌خواهی به جنگ بروند. این یعنی در جامعه ذائقه تغییر یافته است، این ذائقه را چه کسانی تغییر می‌دهند؟ یکی از آن‌ها رسانه است.

  مسئول بسیج رسانه آذربایجان‌شرقی بیان داشت: رسانه انقلابی و در تراز انقلاب باید ارزیابی کند که کجاست و با نتیجه‌ی این ارزیابی‌هاست که می‌توانیم در پایان سال یا فصل خانه تکانی کرده و یک پله جلوتر برویم. تمام «من» های نوعی اعم از مدیر، رسانه، دیپلمات و… که عبارت انقلابی پشت سرش می‌آید و یا ادعا می‌شود که این مهمتر است، باید وضعیت خود را ارزیابی کرده و خانه تکانی کنیم.

  دهقان‌نژاد بیان داشت: در یکی از کشورهای اروپایی به دریافت یارانه نه گفتند ولی در کشور ما اکثریت یارانه نقدی می‌گیرند؛ باید ببینیم خانواده‌های انقلابی در بحث دریافت یارانه یا فرزندآوری کجایند؟ طبق بررسی‌های علمی انجام شده کشور ما ظرفیت تولید غذای ۴۰۰ میلیون نفری را دارد ولی دولتمردان می‌گویند ۶۰ درصد تولید و ۴۰ درصد واردات، این به معنی عقب‌نشینی از انقلابی گری نیست؟

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.