• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » کمک ۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومانی شهرداری قم به سازمان فرهنگی ورزشی
  کد خبر : 2049390

  کمک ۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومانی شهرداری قم به سازمان فرهنگی ورزشی

  کمک ۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومانی شهرداری قم به سازمان فرهنگی ورزشیReviewed by on Sep 26Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، مجید اخوان در هفتمین جلسه رسمی و علنی شورای شهر قم که در ساختمان شهید باکری برگزار شد، با اشاره به ایام سوگواری ماه محرم اظهار داشت:…

  کمک ۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومانی شهرداری قم به سازمان فرهنگی ورزشیReviewed by on Sep 26Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، مجید اخوان در هفتمین جلسه رسمی و علنی شورای شهر قم که در ساختمان شهید باکری برگزار شد، با اشاره به ایام سوگواری ماه محرم اظهار داشت: تقارن این ماه عزیز با هفته دفاع مقدس فرصت مناسبی برای آشنایی بیشتر و تطبیق ارزش‌ها و آرمان‌های عاشورا با ۸ سال دفاع مقدس ایجاد کرده است.

  وی با اشاره به تفریغ بودجه سال ۹۵ سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم افزود: یکی از لوایح و طرح‌هایی که در هفته اخیر مورد بحث کمیسیون  برنامه‌وبودجه شورا بود تفریغ بودجه سال ۹۵ سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بود که به جمع‌بندی‌های لازم رسید.

  عضو شورای اسلامی شهر قم با مورد توجه قرار دادن تفریغ بودجه سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم گفت: ۴ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان بودجه وصولی این سازمان بوده که در اصلاحیه به ۴ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان افزایش پیداکرده که در نهایت موفقیت و وصولی ۹۶ درصدی را نشان می‌دهد.

  اخوان با اشاره به درآمدهای سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم در سال ۹۵ تصریح کرد: ۲ میلیارد و ۳۸۵ میلیون تومان مجموع درآمد این سازمان بوده که بیش از ۲ میلیارد تومان آن از طریق مازاد بر درآمد تأمین‌شده است.

  عضو شورای اسلامی شهر قم خاطرنشان کرد: درآمدهای سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری عمدتاً از طریق ارائه خدمات ورزشی و اجاره اماکن ورزشی در تملک ایجاد می‌شود و مابقی درآمدهای این سازمان از طریق کمک‌های مستقیم شهرداری به آن تأمین می‌شود که مسئله خوشایندی نمی‌تواند باشد.

  وی با انتقاد از کمک‌های غیر نقدی شهرداری به سازمان‌های تابعه خود ابراز کرد: کمک‌های غیر نقدی به سازمان‌های تابعه مشکلات بعدی را به وجود می‌آورد و در برخی موارد سازمان‌ها مجبور می‌شوند تملکات و دارایی‌های خود را تا ۳۰ درصد پایین از قیمت واقعی خود واگذار کنند که مسئله قابل‌توجهی است.

  عضو شورای اسلامی شهر قم تصریح کرد: امیدواریم کمک‌های شهرداری به سازمان‌ها تابعه به‌صورت غیر نقدی صورت نگیرد تا شاهد برخی مشکلاتی که امروز مشاهده می‌شود در آینده نباشیم.

  اخوان عنوان کرد: بودجه مصوب سازمان‌ها در نگاه اول ممکن است با واقعیت فاصله داشته و انتظارات اجرایی شدن را غیرقابل تحقق نشان دهد بنابراین نیاز به اصلاحیه در بودجه مصوب سازمان‌ها بسیار ضروری است چراکه تقریباً بودجه اصلاحیه سازمان بسیار نزدیک به وصولی قطعی سازمان‌هاست.

  عضو شورای اسلامی شهر قم ادامه داد: ۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان مجموع کمک‌های شهرداری قم به سازمان فرهنگی ورزشی بوده که از این‌ بین یک میلیارد و ۶۰۰ میلیارد تومان به‌صورت غیر نقدی و ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان نیز به‌صورت نقدی به این سازمان تزریق‌شده که امیدواریم در آینده این سازمان با اندیشیده شدن تمهیدات لازم بخش قابل‌توجهی از هزینه‌های خود را به دست بیاورد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.