• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » یادواره شهدای حوزه بسیج خواهران حضرت خدیجه شهرستان پاوه برگزار شد+ تصاویر
  کد خبر : 2049343

  یادواره شهدای حوزه بسیج خواهران حضرت خدیجه شهرستان پاوه برگزار شد+ تصاویر

  یادواره شهدای حوزه بسیج خواهران حضرت خدیجه شهرستان پاوه برگزار شد+ تصاویرReviewed by on Sep 26Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از هزار ماسوله، فرمانده سپاه ناحیه پاوه در این مراسم در سخنانی اظهار داشت: اکنون در هفته دفاع مقدس در تقارن با سالروز شهادت امام…

  یادواره شهدای حوزه بسیج خواهران حضرت خدیجه شهرستان پاوه برگزار شد+ تصاویرReviewed by on Sep 26Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از هزار ماسوله، فرمانده سپاه ناحیه پاوه در این مراسم در سخنانی اظهار داشت: اکنون در هفته دفاع مقدس در تقارن با سالروز شهادت امام حسین(ع) از نظر محتوایی بسیار نزدیک هستند چرا که اگر دوران دفاع مقدس را با دوران قیام امام حسین(ع) مقایسه کنیم بسیار نزدیک هستند.

  سرهنگ بهشتی راد با بیان اینکه در دوران عاشورا مهاجرت به مدینه را داشته ایم افزود: در دوران دفاع مقدس نیز مهاجرت هایی از اقصی نقاط کشور به سمت مرزهای غربی کشور وجود داشت و مادرانی نیز فرزندان خود را برای دفاع از اسلام به سمت جبهه ها گسیل می دادند.

  وی گفت: در شهرستان پاوه نیز مادرانی چنین وجود دارند که فرزندان خود را برای دفاع از اسلام و مملکت به جبه ها می فرستادند که الگوی مادران این شهرستان نیز برگرفته از الگوی حضرت زینب می باشد.

  وی ادامه داد: در دوران دفاع مقدس در شهرستان پاوه گروههای مختلف ضد انقلاب حضور داشتند و در مرداد ۱۳۵۸ با حضور حزب منحله دمکرات ، برادران بومی و غیر بومی در کنار هم در این شهرستان در مقابل انها به شهادت رسیدند.

  وی گفت: در زمانی که انقلاب ما نوپا بود دوران دفاع مقدس ، یکی از عرصه های مهم ظهور ملت ما در صحنه انقلاب و تمامیت کشور ایران اسلامی است ، عرصه ای که جانانه دفاع کردند و در پیشبرد اهداف انقلاب زحمت کشیدند تا ، امروز به این مرحله رسیده ایم که در سطح منطقه و جهان تاثیر گزار هستیم.

  سرهنگ بهشتی راد افزود: اگر اشاره ای به اوایل انقلاب داشته باشیم، ایران آن زمان در ابتدا نوپا و به هم ریخته بود و ارتش هم در اضمحلال قرار داشت ، اما تمامی محاسبات دشمن زمانی به هم ریخت که ملت عزیز ما در عرصه دفاع ظاهر شدند و به عنوان بسیج دفاع کردند.

  وی با اشاره به توطئه های دشمنان به انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: از همان اوایل انقلاب، دشمنان با غائله های مختلف سعی در فروپاشی انقلاب اسلامی را داشتند اما با حضور مردم و رهبری حکیمانه و آگاه ، تمامی این غائله ها از همان اوایل تا به امروز خنثی شده اند.

  سرهنگ بهشتی راد تصریح کرد: دشمنان هم با مطالعه این دو رکن حضور مردم و رهبری حکیمانه را شناخته است اما آنها بیکار ننشته و از راههای فرهنگی فروپاشی بنیان خانواده ها را نشانه گرفته اند.

  وی با اشاره به ظهور پدیده داعش در این چند سال اخیر خاطر نشان کرد: اکنون دشمن اذعان کرده است که ما داعش را به وجود آورده ایم و با تصمیمات خود چه سرنوشتی را برای منطقه در این سالها رقم زدند.

  وی با بیان اینکه پس از داعش، نقشه آنها تجزیه در عراق می باشد گفت: دشمن اهداف خاص خود را در تجزیه این کشور دارد تا بلکه بتوانند، یهودی سازی دیگری را در اقلیم انجام دهند اما ملت ایران با بصیرت، این ماجراها را دنبال می کنند.

  وی ادامه داد: ما باید از حامیان اصلی در برگزاری همه پرسی ، عمق توطئه دشمن را بخوانیم چرا که برای تفرقه و تجزیه قومیت اقدام می کنند و هدف اصلی انها هم قطعا ایران و شکاف در این کشور است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.