• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » دفاع مشاور امنیت ملی کاخ سفید از موضع ترامپ در قبال برجام
  کد خبر : 2049328

  دفاع مشاور امنیت ملی کاخ سفید از موضع ترامپ در قبال برجام

  دفاع مشاور امنیت ملی کاخ سفید از موضع ترامپ در قبال برجامReviewed by on Sep 26Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، ژنرال مک مستر مشاور امنیت ملی کاخ سفید در یک اندیشکده آمریکایی مطالعات جنگ در واشنگتن از موضع دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا در قبال توافق هسته‌ای…

  دفاع مشاور امنیت ملی کاخ سفید از موضع ترامپ در قبال برجامReviewed by on Sep 26Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، ژنرال مک مستر مشاور امنیت ملی کاخ سفید در یک اندیشکده آمریکایی مطالعات جنگ در واشنگتن از موضع دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا در قبال توافق هسته‌ای دفاع کرد.

  وی گفت: واضح است که من در این زمینه با رئیس‌جمهور موافقم. از نظر من این بدترین توافق بود. توافق هسته‌ای به ایران اجازه برخورداری از تمام منافع را می‌دهد. به علاوه اینکه بند غروب در این توافق موجب برداشته شدن محدودیت‌های هسته‌ای ایران می شود.

  به گزارش ایران ویج به نقل از رویترز، بند غروب در توافق هسته‌ای شروطی است که براساس آن محدودیت‌های اعمال شده بر فعالیت‌های هسته‌ای ایران از سال ۲۰۲۵ به مرور برداشته می شود.

  گزارشاتی وجود دارد که نشان می دهد دولت آمریکا مایل است درباره این شروط مجددا مذاکره کند.

  ژرارد آرو سفیر فرانسه در آمریکا در این باره گفت که دیگر کشورهای امضا کننده توافق هسته‌ای شامل روسیه، چین و ایران به روشنی مشخص کرده‌اند که آنها از مذاکره مجدد درباره توافق هسته‌ای، دفاع نمی کنند.

  سفیر فرانسه افزود: این یک توافق چند جانبه با طرف‌هایی سخت بود که اغلب منافع ملی‌شان با منافع آمریکا و اروپا در تضاد قرار داشت. هر آن کس که می گوید ما می توانستیم به یک توافق ایده‌آل با این افراد دست یابیم، تنها رویاپردازی می کند.

  انتهای پیام

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.