• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » فرانسه به دنبال یافتن راه حل سیاسی برای بحران سوریه است
  کد خبر : 2049224

  فرانسه به دنبال یافتن راه حل سیاسی برای بحران سوریه است

  فرانسه به دنبال یافتن راه حل سیاسی برای بحران سوریه استReviewed by on Sep 25Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از دیلی استار، امانوئل ماکرون رئیس جمهوری فرانسه در دیدار با میشل عون همتای لبنانی خود بر لزوم حفظ حاکمیت لبنان تاکید کرد. ماکرون که این سخنان را در…

  فرانسه به دنبال یافتن راه حل سیاسی برای بحران سوریه استReviewed by on Sep 25Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از دیلی استار، امانوئل ماکرون رئیس جمهوری فرانسه در دیدار با میشل عون همتای لبنانی خود بر لزوم حفظ حاکمیت لبنان تاکید کرد.

  ماکرون که این سخنان را در کنفرانس خبری پس از انجام این دیدار در کاخ الیزه مطرح می کرد، از آماده شدن کشورش برای برگزاری یک کنفرانس برای حمایت از لبنان و شبیه کنفرانس هایی که پس از جنگ ۳۴ روزه در سال ۲۰۰۶ برای کمک به این کشور تشکیل شدند، خبر داد.

  وی همچنین تاکید کرد که حمایت از لبنان در کارهای در حال انجام توسط سازمان ملل در جنوب لبنان مشهود است.

  رئیس جمهور فرانسه تاکید کرد: فرانسه نیازمند وجود یک دولت قدرتمند در لبنان است و از چنین دولت قدرتمندی در لبنان حمایت می کند. یک دولت قدرتمند در لبنان به خصوص با توجه به حضور پناهندگان در این کشور به معنای تضمین ثبات بلندمدت است.

  ماکرون تاکید کرد: ما به دنبال یافتن راه حلی سیاسی در سوریه هستیم. فرانسه در حال پیگیری کمک به لبنان نیز هست و آژانس توسعه فرانسه به کار در لبنان ادامه خواهد داد. من مایل به تشکیل یک کنفرانس جدید برای سازماندهی کمک های جامعه جهانی (به لبنان) هستم.

  در حال تکمیل…

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.