• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » آتش به اختیار برای زمانی است که دستگاه‌ها به درستی عمل نمی‌کنند
  کد خبر : 2049195

  آتش به اختیار برای زمانی است که دستگاه‌ها به درستی عمل نمی‌کنند

  آتش به اختیار برای زمانی است که دستگاه‌ها به درستی عمل نمی‌کنندReviewed by on Sep 25Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه سردار بهمن ریحانی امروز در مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی استان کرمانشاه که در دانشگاه رازی برگزار شد با اشاره به اینکه دفاع مقدس که سبب عزت و…

  آتش به اختیار برای زمانی است که دستگاه‌ها به درستی عمل نمی‌کنندReviewed by on Sep 25Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه سردار بهمن ریحانی امروز در مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی استان کرمانشاه که در دانشگاه رازی برگزار شد با اشاره به اینکه دفاع مقدس که سبب عزت و پیروزی برای ما شد نشأت گرفته از فرهنگ عاشورا است اظهار داشت: چنانچه در دفاع مقدس به فرهنگ عاشورا تمسک نمی‌جوییدیم چیزی برای بالیدن نداشتیم و تمام داشته و نداشته‌های ما ناشی از آن فرهنگ است.

  ریحانی با بیان اینکه امروز در فضای پیچیده سیاسی جهان توجه به کتاب خدا مایه پیروزی ما است گفت: حکومت اسلامی را دفاع مقدس تثبیت کرد و امروز در حال تبدیل شدن به حکومت جهانی است و این بر زبان و ذهن دشمنان بزرگ ما جاری است و اذعان دارند که اگر بیش از این جلوی ایران گرفته نشود می‌تواند تسلط پیدا کند.

  وی با اشاره به اینکه دشمنان این واقعیت را درک کرده‌اند که ایران در حال تبدیل شدن به قدرت جهانی است افزود: آن میزان که دشمنان این حکومت و قدرت را بزرگ می‌دانند خود ما نمی‌دانیم و این حقیقت مولد چالشها و مشکلاتی است که برای ما در حال رقم زدن هستند.

  ریحانی با بیان اینکه صحبتهای ترامپ به عنوان رئیس بزرگترین قدرت شیطانی دنیا اذعان به قدرت ایران در دنیا و توصیفی از ایران اسلامی با ادبیات، نیت و تفکر شیطانی بود گفت: ترامپ واقعیتی از قدرت ایران را برای دنیا گفت و همه را نیز برای اتحاد با خود دعوت کرد.

  وی با اشاره به اینکه کشور ما به عنوان یک حکومت مقتدر در جهان مطرح است افزود: آنها می‌دانند این قدرت جهانی مهارپذیر نیست و نمی‌توانند پیشرفت فکر و ذهن ما را در دنیا مهار کنند زیرا امروز بسیاری از جنبشها در دنیا برگرفته از تفکر انقلاب اسلامی است و تمام اجزای دشمن برای جلوگیری از گسترش این نگاه در دنیا به کار گرفته شده اما شکستهای بزرگی نصیب آنها شده است.

  ریحانی با اشاره به صدها سناریو و توطئه‌ دشمن در خاورمیانه برای از بین بردن تفکر انقلابی و مدیریت بر جهان اسلام و شکست آنها عنوان کرد: راهبردهایی همچون خاورمیانه بزرگ، سکولاریسم و تکفیریسم برای ایجاد چهره زشت از اسلام در دنیا از جمله این توطئه‌ها است اما امروز این تفکرات نیز رو به زوال و جغرافیای این فکر در حال گرفته شدن و محروم شدن است.

  وی با اشاره به اینکه دشمنان ما بیشتر از این توانایی ندارند و بخش زیادی از این تهدیدات نیز غلو است گفت: آمریکا در مقابل کره شمالی با آزمایش نظامی این کشور عقب‌نشینی کرد و امروز دشمنان با داشتن قدرت بزرگ تجهیزاتی قدرت به کارگیری آن در میدان عمل را ندارند زیرا قدرت تجزیه و تحلیل از آینده به کارگیری آن را ندارند.

  ریحانی با بیان اینکه اما توانایی ما بسیار بیشتر از این و قدرت آنها رو به افول و قدرت ما در حال صعود و پیشرفت است افزود: بزرگترین راهبرد دشمن داعش این ارتشهای کرایه‌ای و نیابتی بود و در بخشی نیز موفق شدند و کشتار کردند و چهره زشتی از اسلام نمایش دادند که در هیچ جای تاریخ به این اندازه کشتار فجیع نبوده است.

  تمام جنگ‌های ۴۰ سال اخیر دنیا علیه مسلمانان بوده است

  وی با اشاره به اینکه در طول ۴۰ سال گذشته تمام جنگهای بزرگ جهان علیه مسلمانان و گسترش این تفکر غالب در دنیا بوده است اظهار کرد: به محض به هم خوردن وضعیت داعش طرح جدید همه‌پرسی کردستان عراق را برای ایجاد تفرقه و انشقاق قومی در عراق به راه انداختند که عراق را نیز تحت سلطه خود کنند.

  ریحانی با بیان اینکه در این فضای برتری ایران دشمن به دنبال گرفتن روحیه انقلابی است گفت: موتور محرک در برابر تمام جریانات ضدانقلابی داشتن تفکر انقلابی است و مقام معظم رهبری نیز در چند سال گذشته بر موضوع جهاد تأکید دارند زیرا دشمنان امروز به دنبال گرفتن روحیه انقلابی هستند و اگر موفق شوند ما به مسلمانان بی‌خاصیت قبل از انقلاب تبدیل می‌شویم.

  وی با اشاره به مضمون آتش ‌به اختیار به‌ویژه برای افسران جنگ نرم عنوان کرد: آتش به اختیار دارای شرایطی است و این واژه در ادبیات نظامی به کار برده می‌شود و در صورت قطع ارتباط مجموعه و یگانی با سربازان و نیروها از این واژه استفاده می‌شود.

  ریحانی افزود: اکنون این ارتباط قطع شده و رده‌های بالا این خط ارتباطی فرهنگی را نمی‌دهند و در این شرایط که دشمن هجوم آورده است نباید به امید و انتظار مسئولان نشست و چنانچه تأمل کنیم به طور یقین سقوط خواهیم کرد و آتش به اختیار باید از روی عقل و شناخت خودی از دشمن باشد.

  گفت: چنانچه براساس عقل و درایت کار شود و هدف به جای خودی به سمت دشمن باشد پیروز می‌شویم و در این میان باید جان خودی‌ها را نیز حفاظت کنیم که زمین‌گیر نشوند.

  فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه با اشاره به اینکه آتش به اختیار برای زمانی است که دستگاه‌ها به درستی عمل نمی‌کنند عنوان کرد: زمانی که این فضا از بین رفت و تمام دانشگاهها به کار خود عمل کردند و دشمن را شناختند آتش به اختیار از بین می‌رود.

  انتهای پیام /

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.