• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » جوانتر شدن مدیریت استان
  کد خبر : 2049140

  جوانتر شدن مدیریت استان

  جوانتر شدن مدیریت استانReviewed by on Sep 25Rating:  به گزارش ایران ویج به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج؛معاون هماهنگی امور اقتصادی وتوسعه منابع استاندار گفت: به همین منظور می‌باید در خصوص کاهش متوسط سوابق خدمت به گونه‌ای عمل شود که از انتصاب افراد جدید با داشتن بیش از ۲۵ سال…

  جوانتر شدن مدیریت استانReviewed by on Sep 25Rating:

   به گزارش ایران ویج به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج؛معاون هماهنگی امور اقتصادی وتوسعه منابع استاندار گفت: به همین منظور می‌باید در خصوص کاهش متوسط سوابق خدمت به گونه‌ای عمل شود که از انتصاب افراد جدید با داشتن بیش از ۲۵ سال سابقه خدمت و یا دارای بیش از ۵۵ سال سن در پست‌های مدیریت پایه خودداری شود.

  مجید محنائی افزود: این حرکت در راستای تحقق شعارهای انتخاباتی ریاست جمهوری بوده که توسط شورای عالی اداری کشور به تصویب رسیده است.

  وی ادامه داد: همچنین با هدف بهره گیری از توانمندی‌های زنان و جوانان مستعد برای تصدی پست‌های مدیریت حرفه‌ای و افزایش سهم و نقش آنان درمدیریت اجرائی، دستورالعمل نحوه انتخاب و انتصاب مدیران حرفه‌ای در شورای عالی اداری اصلاح شد.

  محنائی گفت: براین اساس به منظور بهره گیری از ظرفیت زنان و جوانان توانمند برای تصدی پست‌های مدیریتی، میزان تجربه مورد نیاز برای تصدی هر یک از سطوح مدیریت حرفه‌ای (از تجربه خدمت دولتی) در مورد زنان و کارمندان کمتر از ۱۵ سال سابقه در مواردی که سایر شرایط احراز شده باشد به دو سوم زمان پیش بینی شده تقلیل می‌یابد.

  به گفته وی، مطابق این مصوبه زنان و جوانان شاغل در دستگاه‌های اجرائی می‌توانند با ارائه اقدامات علمی و پژوهشی خود در زمینه موضوعات مدیریتی یا در رابطه با حوزه‌های تخصصی عملکرد دستگاه متبوع خود از امتیازات ویژه‌ای برای تصدی پست‌های مدیریتی برخوردار شوند.

  محنائی گفت: با این اقدام باید تا پایان برنامه ششم توسعه متوسط سابقه خدمت مدیران نسبت به وضع موجود هشت سال کاهش پیدا کند و همینطور نسبت به مدیران زن ۳۰ درصد افزایش یابد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.