• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » آماده ارائه آموزش‌های ضمن خدمت به معلمان استان بوشهر هستیم
  کد خبر : 2049078

  آماده ارائه آموزش‌های ضمن خدمت به معلمان استان بوشهر هستیم

  آماده ارائه آموزش‌های ضمن خدمت به معلمان استان بوشهر هستیمReviewed by on Sep 25Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، اکبر مولایی ظهر دوشنبه در نشست مدیرکل و شورای معاونین آموزش و پرورش استان بوشهر با مشاور وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: نیاز است تا در زمینه مشکلات کمبود نیروی انسانی…

  آماده ارائه آموزش‌های ضمن خدمت به معلمان استان بوشهر هستیمReviewed by on Sep 25Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، اکبر مولایی ظهر دوشنبه در نشست مدیرکل و شورای معاونین آموزش و پرورش استان بوشهر با مشاور وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: نیاز است تا در زمینه مشکلات کمبود نیروی انسانی با توجه به افزایش تعداد بازنشستگان در چهار سال آینده در آموزش و پرورش چاره اندیشی شده و تدبیر لازم اتخاذ شود.  

  رئیس دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر ضمن تقدیر از مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر برای تعامل بسیار خوب، شایسته و کارآمد با دانشگاه فرهنگیان گفت: به دلیل جدا شدن دانشکده‌های فنی و حرفه‌ای از بدنه آموزش و پرورش، حس بدبینی نسبت به دانشگاه فرهنگیان از این نظر که ممکن است دانشگاه فرهنگیان از بدنه وزرات آموزش و پرورش جدا و به بدنه وزارت علوم وارد و تمامی املاک و مستقلات آن به این وزراتخانه منتقل شود، باعث دو دلی اداره کل و وزارت آموزش و پرورش شده بود و اهمیت خاصی به دانشگاه داده نمی‌شد.

  مولایی بیان داشت: با هماهنگی با مدیرکل و در سطح وزرات آموزش و پرورش این مشکل کم کم مرتفع شد و ما حالا ارتباط بسیار خوبی با اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر داریم.

  وی اضافه کرد: امیدواریم که با نیازسنجی مشترک بین دانشگاه فرهنگیان و اداره کل آموزش و پرورش بتوانیم پیش بینی دقیقی از نیازهای چند سال آینده آموزش و پرورش استان داشته و در رفع کمبود نیروی انسانی تمام همت و تلاش خود را به کار ببندیم.

  مولایی تصریح کرد: دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر آمادگی دارد تا با بسیج همه امکانات خود برای توانمندسازی و بهینه سازی نیروی انسانی فعلی در قالب آموزش های ضمن خدمت کوتاه مدت در مرکز استان و شهرستان ها اقدام کند.

  رئیس دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر گفت: در این زمینه همکاری کامل را با اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر با استفاده از نیروی انسانی کارآمد  هیئت علمی و امکاناتی که دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر در اختیار دارد، داشته باشد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.