• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » امروز خاکریز اول ما بیخ گوش اسرائیل است/ کمک به مردم کمتر از نبرد با داعش نیست
  کد خبر : 2049024

  امروز خاکریز اول ما بیخ گوش اسرائیل است/ کمک به مردم کمتر از نبرد با داعش نیست

  امروز خاکریز اول ما بیخ گوش اسرائیل است/ کمک به مردم کمتر از نبرد با داعش نیستReviewed by on Sep 25Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از اندیمشک جوان، سرهنگ علی نجفوند در مراسم افتتاحیه نمایشگاه شهدای عاشورایی شهر آزادی اندیمشک، گفت: رزمندگان در طول ۸ سال دفاع…

  امروز خاکریز اول ما بیخ گوش اسرائیل است/ کمک به مردم کمتر از نبرد با داعش نیستReviewed by on Sep 25Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از اندیمشک جوان، سرهنگ علی نجفوند در مراسم افتتاحیه نمایشگاه شهدای عاشورایی شهر آزادی اندیمشک، گفت: رزمندگان در طول ۸ سال دفاع مقدس حماسه ها آفریدند و هرکجا با مشکلی مواجهه می شدند به ائمه اطهار توسل می کردند.

  سرهنگ نجفوند افزود: کمک به محرومین کمتر از اجر کمک به داعش نیست امروز به تصور اینکه می خواهد به نبرد با داعش برود در گروه های جهادی خدمت کند همان اجر را دارد.

  وی  در ادامه با اشاره به وحدت و همدلی کم نظیری که امروز در کشور حکم فرماست، افزود: اگر امروز  دشمن جرات نمی کند به خاک ما نزدیک شود ترس از همین وحدت است.

  فرمانده تیپ پیاده حضرت مهدی (عج) گفت: اگر امروز آمریکابی ها جرآت نمی کنند به مرز های ما نزدیک شوند بخاطر دفاع جانانه ای بود که برادران و کسانی که منصوب به همین جمع بودند دانها در ۸ سال دفاع مقس بود.

  وی افزود: امروز اگر امنیتی در جمهوری اسلامی برقرار است دعای خیر مردم  و شهدا و وحدت عرب ، عجم و همه اقوام در کنار همدیگر ست.

  این فرمانده نظامی گفت: اگر رئیس جمهور ابله ای مثل ترامپ بخواهد تعرضی به این خاک و بود داشته باشد بارها و بارها آزموده شده ایم ، هواپیمای فوق سری جاسوسی آمریکا  را بدون شلیک حتی یک گلوله بدست آوردیم و با مهندسی معکوس در اختیار نیرو های مسلح قرار گرفته است.

  وی تصریح کرد : امروز مملکت ما در امنیت کامل به سر می برد و خاکریز اول ما در شهر آزادی نیست ، بلکه در قنیطره سوریه و بیخ گوش اسزائیل است، و این جز دعای خیر شما و خانواده شهدا نیست.

  سرهنگ نجفوند گفت: تماس هایی مکرری از برادران و خواهران همین شهر داشته ایم که ما را برای دفاع از حرم به سوریه اعزام کنید ، تا زمانیکه تفکر هیهات منظله تأسی گرفته از امام حسین (ع)در خانواده های ما وجود دارد  کسی جرأت تعرض به کشور ما را نخواهد داشت.

  وی در ادامه گفت: اگر کسی مثل آمریکایی ها و یا هرکشوری که بخواهد به حریم ما تعرض کند در خلیج فارس غرق خواهیم کرد، امروز جزیره آرامش و امنیت کشوری است که دور تا دور آن دشمن غضب ناکی وجود دارد که هر روز چشم طمع به مرزهای ما دارد منتظر

  این فرمانده نظامی دوران دفاع مقدس در ادامه گفت: وقتی پیر و جوان ، زن و مرد آمادگی همه جانبه دارید که اجازه ندهید دشمن به ما نگاه چپ کند آیا او عقب خواهد نشست؟! خیر، دشمن امروز به باور های من و شما حمله ور شده است، دشمن امروز خاکریزی ندارد ماهواره ها و دیش هایش به خانواده های ما نفوذ کرده و حتی به این هم بسنده نکرده و در فضای مجازی از شبیخون فرهنگی هم گذشته و قصد دارد جوانان و عزیزان ما را بی هویت کند.

  فرمانده تیپ پیاده حضرت مهدی (عج)  با اشاره به نبرد نرم دشمن گفت: کاری کند تا بی بی حجاب در جامعه حاضر شویم ، انشالله این تیر زهر آگین آنها بواسطه وجود زره فولادین ولایت فقیه به هدف اصابت نخواهد کرد.

  سرهنگ نجفوند افزود: مسئولین قدر این مردم را بدانید این مردم ، بهترین مردمی هستند  که در دنیا نظیر ندارند و به قول حضرت امام (ره) این مردم از مردم عهد رسول الله بهتر هستند.

  وی افزود: از این فرصت استفاده کنیم و دو سه روز یکه کرسی مسئولیت در دست ماست کمک کنیم، مردم انتظار زیادی ندارند.

  وی در پایان گفت : همچنان عقیده داریم که مدیریت جهادی راهگشای مشکلات جمهوری اسلامی است و امیدوارم مسئولین ما هم از این مدیریت جهادی در راه خدمت به مردم استفاده کنند و مردم هم مسئولین را همراهی کنند.

  recovered_jpeg-digital-camera_400 recovered_jpeg-digital-camera_412

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.