• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » ساخت خانه جوان تربت حیدریه معطل زمین اهدایی
  کد خبر : 2048986

  ساخت خانه جوان تربت حیدریه معطل زمین اهدایی

  ساخت خانه جوان تربت حیدریه معطل زمین اهداییReviewed by on Sep 25Rating: سیدحمید رضا امینی روز دوشنبه در نشست مشترک هیاتهای ورزشی تربت حیدریه با اصحاب رسانه افزود: از افراد خیر انتظار داریم در کنار ساخت مسجد و مدرسه نیم نگاهی نیز به ساخت سالنهای ورزشی داشته باشند. وی ادامه داد: طبق قانون ۲۷ صدم…

  ساخت خانه جوان تربت حیدریه معطل زمین اهداییReviewed by on Sep 25Rating:

  سیدحمید رضا امینی روز دوشنبه در نشست مشترک هیاتهای ورزشی تربت حیدریه با اصحاب رسانه افزود: از افراد خیر انتظار داریم در کنار ساخت مسجد و مدرسه نیم نگاهی نیز به ساخت سالنهای ورزشی داشته باشند.
  وی ادامه داد: طبق قانون ۲۷ صدم درصد از مالیات بر ارزش افزوده به وزرات ورزش و جوانان اختصاص دارد اما آنچه به حوزه ورزش و جوانان تربت حیدریه تعلق می گیرد چشمگیر نیست.
  رئیس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه گفت: کار در این حوزه جهادی است. دست اندرکاران ورزش و جوانان تربت حیدریه ۳۰ سال است با رویه اقتصاد مقاومتی چراغ ورزش این خطه را روشن نگه داشته اند.
  رئیس هیات وزنه برداری تربت حیدریه هم در ادامه این نشست از راه اندازی شاخه بانوان این رشته به عنوان شهر پیشتاز خراسان رضوی بعد از مشهد یاد و بیان کرد: این یک اتفاق مبارک است که برای نخستین بار بعد از پیروزی انقلاب اسلامی شاهد حضور بانوان وزنه بردار در عرصه های رقابتی باشیم.
  سید احمد موسوی افزود: پروین لسانی به عنوان نایب رئیس بانوان کار استعدادیابی و جذب مربی را آغاز کرده است.
  از مجموع ۳۲ باشگاه ورزشی در تربت حیدریه هفت باشگاه ویژه بانوان، ۲ باشگاه ویژه مردان و بقیه به صورت مشترک فعالیت دارند. شمار بیمه شدگان ورزشی این شهرستان نیز چهار هزار و ۶۷۰ نفر است.
  مرکز شهرستان ۲۵۰ هزار نفری تربت حیدریه در ۱۵۰ کیلومتری جنوب مشهد واقع است.
  خبرنگار: علیرضا حسینی مقدم **انتشار: حسین کریم زاده
  ۶۱۲۱/۱۸۵۸

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.