• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » لیبرمن خواستار افزایش بودجه جنگی رژیم صهیونیستی شد
  کد خبر : 2048820

  لیبرمن خواستار افزایش بودجه جنگی رژیم صهیونیستی شد

  لیبرمن خواستار افزایش بودجه جنگی رژیم صهیونیستی شدReviewed by on Sep 24Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از رادیو ارتش رژیم صهیونیستی، لیبرمن در حالی این پیشنهاد را مطرح کرده که درخواست وی ناقض توافقی است که وزیر جنگ قبلی امضا کرده و به آن متعهد بوده است. در واقع لیبرمن در نظر دارد…

  لیبرمن خواستار افزایش بودجه جنگی رژیم صهیونیستی شدReviewed by on Sep 24Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از رادیو ارتش رژیم صهیونیستی، لیبرمن در حالی این پیشنهاد را مطرح کرده که درخواست وی ناقض توافقی است که وزیر جنگ قبلی امضا کرده و به آن متعهد بوده است. در واقع لیبرمن در نظر دارد در توافق میان وزیر جنگ پیشین و وزیر دارایی این رژیم به منظور کاهش دوره سربازی اجباری مردان، بازبینی کند.
  بر اساس این قرارداد، مدت خدمت اجباری برای مردانی که از ژانویه ۲۰۲۰ ثبت نام کنند ۳۰ ماه خواهد بود و این درخواست لیبرمن می تواند بطور کلی این توافق را برهم بزند.
  لیبرمن برای اینکه بتواند خواسته هایش را عملی کند، باید در توافقی که موشه یعلون وزیر دفاع سابق با وزیر دارایی در سال ۲۰۱۵ امضا کرده است، تغییر ایجاد کند. در این توافق که برخی آن را تاریخی می دانند، بودجه ثابت جنگی برای سال های ۲۰۱۶ تا ۲۰۲۰ در نظر گرفته شده است.
  رادیو ارتش رژیم صهیونیستی افزود: این درخواست لیبرمن از آنجا نشات می گیرد که وی اساسا نگران پیروزی بشار اسد (رئیس جمهوری سوریه) در جنگ داخلی سوریه، مستحکم شدن جایگاه ایران و افزایش حضور نیروهای ایرانی و شیعه نزدیک مرز سوریه با فلسطین اشغالی است.
  یکی دیگر از نگرانی های لیبرمن، رقابت تسلیحاتی در منطقه بحرانی خاورمیانه است که روز به روز به تنش های موجود در آن افزوده می شود. قراردادهای میلیاردی خرید سلاح میان کشورهای عربی و غربی به بهانه نگرانی از افزایش قدرت سیاسی و نظامی ایران در منطقه، دیگر موضوعی است که لیبرمن را ملزم به طرح این پیشنهاد کرده است.
  اروپام**۹۰۴۱**۱۴۸۶**مترجم: منوچهر جعفری**ناشر: محسن شریفی**

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.