• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » انتخاب اعضای هیأت‌ رییسه تحقیق و تفحص از نحوه اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها/ هیات با حکم رییس مجلس آغاز بکار می‌کند
  کد خبر : 2048590

  انتخاب اعضای هیأت‌ رییسه تحقیق و تفحص از نحوه اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها/ هیات با حکم رییس مجلس آغاز بکار می‌کند

  انتخاب اعضای هیأت‌ رییسه تحقیق و تفحص از نحوه اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها/ هیات با حکم رییس مجلس آغاز بکار می‌کندReviewed by on Sep 24Rating: «رحیم‌ زارع» سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری برنا پیرامون اولین جلسه این کمیسیون پس از تعطیلات گفت: پس از حدود ۲۰ روز تعطیلات…

  انتخاب اعضای هیأت‌ رییسه تحقیق و تفحص از نحوه اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها/ هیات با حکم رییس مجلس آغاز بکار می‌کندReviewed by on Sep 24Rating:

  «رحیم‌ زارع» سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری برنا پیرامون اولین جلسه این کمیسیون پس از تعطیلات گفت: پس از حدود ۲۰ روز تعطیلات مجلس عصر امروز کمیسیون اقتصادی با دستور کار انتخاب اعضای هیأت‌ رییسه تحقیق و تفحص از نحوه اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها و ادامه جلسه بررسی لایحه نحوه استفاده، نگهداری و نظارت بر پایانه فروشگاهی (صندوق مکانیزه فروش) برگزار خواهد شد. 

  او ادامه داد: طرح تحقیق و تفحص از هدفمندی یارانه‌ها خواست مجلس شورای اسلامی است.  عده‌ای از نمایندگان نسبت به منابع درآمدی یارانه‌ها، هزینه کرد و پرداخت نقدی آن سوال دارند. بنابراین طرح مذکور امضا شد و رای آورد. برای اینکه بتوانیم به این موضوع ورود کنیم طرح باید در چارچوب معین بررسی شود و چگونکی روند این تحقیق و تفحص با هیات رییسه مشخص آغاز می‌شود. عصر امروز این هیات رییسه با رای کمیسیونی مشخص می‌شود.

  سخنگوی کمیسوین اقتصادی گفت: ۱۰نفر از اعضای این هیات، از کمیسیون اقتصادی خواهند بود و هیات تحقیق و تفحص با حکم رییس مجلس کار خود را آغاز خواهد کرد. 

  زارع در خاتمه مطرح کرد: همچنین در جلسه امروز لایحه صندوق مکانیزه فروش بررسی خواهد شد. در این لایحه شفاف‌سازی در فروش و قیمت تمام شده دنبال خواهد شد و می تواند به دولت کمک کند تا به سهم مالیاتی اصلی خود برسد. در این لایحه دولت خود پیش قدم شد و به گونه‌ای می توان این لایحه را مکمل قانون نظام صنفی، قانون مالیات‌های مستقیم و قانون مالیات بر ارزش افزوده در نظر گرفت. 

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.