• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » قزوین با کمبود مراکز فرهنگی، ورزشی و تفریحی روبرو است
  کد خبر : 2048582

  قزوین با کمبود مراکز فرهنگی، ورزشی و تفریحی روبرو است

  قزوین با کمبود مراکز فرهنگی، ورزشی و تفریحی روبرو استReviewed by on Sep 24Rating: مهدی عبدالرزاقی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: به نظر می رسد این مشکلات بر وضعیت روحی و نشاط شهروندان اثر گذاشته است.وی با بیان اینکه شهرداری قزوین باید یک برنامه جامع به منظور افزایش نشاط و…

  قزوین با کمبود مراکز فرهنگی، ورزشی و تفریحی روبرو استReviewed by on Sep 24Rating:

  مهدی عبدالرزاقی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: به نظر می رسد این مشکلات بر وضعیت روحی و نشاط شهروندان اثر گذاشته است.
  وی با بیان اینکه شهرداری قزوین باید یک برنامه جامع به منظور افزایش نشاط و سلامت شهروندان ارائه دهد، ادامه داد: بازنگری در اجرای طرح های مدیریت شهری، فضاسازی مناسب شهری و تقویت ورزش همگانی و اجرای برنامه های متنوع فرهنگی می تواند این معضل را کمرنگ کند.
  عبدالرزاقی در ادامه بر ایجاد روش های درآمدی جدید برای شهرداری تاکید کرد و گفت: بخش زیادی از درآمدهای کسب شده برای شهرداری قزوین از گذشته تاکنون ناپایدار بوده و نتیجه آن ایجاد مشکل در تامین منابع مالی و بدهی مدیریت شهری به پیمانکاران بوده است.
  وی همچنین بر توجه به عدالت در توزیع امکانات و طرح های شهرداری قزوین تاکید کرد و افزود: نباید فراموش کرد که همه شهروندان از حقوق مساوی و برابر برخوردار هستند.
  عبدالرزاقی همچنین به ضرورت توجه مدیریت شهری قزوین به رونق گردشگری به عنوان یکی از راه های کسب درآمد و خلق ثروت اشاره کرد و گفت: برجسته کردن هویت تاریخی و فرهنگی قزوین در گرو تقویت گردشگری این شهر است.
  وی اضافه کرد: در حال حاضر منظر و سیمای شهری در برخی نقاط قزوین با هویت تاریخی و فرهنگی این شهر انطباق ندارد که در این خصوص باید به فکر چاره و تدبیر بود.
  عبدالرزاقی همچنین اصلاح و ساماندهی ورودی های شهر قزوین را نیز ضروری دانست و گفت: توجه به این مهم باید در دستور کار مدیریت شهری قزوین قرار بگیرد چرا که وضعیت ورودی های هر شهر ذهنیت مسافران و گردشگران در خصوص مقصدی که در آن حضور دارند را شکل می دهد.
  شهرداری قزوین دارای سه منطقه است.
  شهر قزوین دارای ۳۸۵ هزار نفر جمعیت می باشد.
  ۷۳۸۹*۳۰۱۳
  خبرنگار: نسرین رحیمی**انتشار دهنده: رضا اولادی

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.