• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » با صنعت هوایی چه کنیم؟
  کد خبر : 2048554

  با صنعت هوایی چه کنیم؟

  با صنعت هوایی چه کنیم؟Reviewed by on Sep 24Rating: در ادامه این یادداشت به قلم رضا نصر وکیلی، می خوانیم: با تغییرات کادر مدیریتی در کاخ سفید و سکانداری مرد مو زرد امریکایی اما و اگرها در روند تعهدات فی ما بین در قرار دادهای ایران با بوئینگ و حتی ارباس موجی از تردید و…

  با صنعت هوایی چه کنیم؟Reviewed by on Sep 24Rating:

  در ادامه این یادداشت به قلم رضا نصر وکیلی، می خوانیم: با تغییرات کادر مدیریتی در کاخ سفید و سکانداری مرد مو زرد امریکایی اما و اگرها در روند تعهدات فی ما بین در قرار دادهای ایران با بوئینگ و حتی ارباس موجی از تردید و نگرانی را در جامعه امیدوار صنعت هوایی کشور به دنبال آورد.

  موافقان و مخالفان سیاسی برجام در جنگی به نفع امپریالیسم مجددا به جان هم افتادند و با متهم کردن یکدیکر به بی عقلی و دلواپسی بر این تنور تردید دمیدند. صاحب نظران و عقلای دو طرف بدون در نظر گرفتن نگاه تیز بین دشمن با مصاحبه ها و اظهار نظر های پی در پی که نمونه های آن را می توانید با یک تحلیل محتوای ساده در کلام امثال آقای .. و دیگران ببینید موضوع خرید ناوگان را که شاید جزو اولویت های دست چندم کشور باشد به نان شب مردم تبدیل کردند و این رخداد معمول را برای دولتمردان به داستانی حیثیتی بدل نمودند. به طوری که طرف مقابل این روز ها بابت فروش محصول عشوه گری می کند و دست روی زخمی می گذارد که ما با ندانم کاری در خود ایجاد کرده و جای دقیق آن را به او نشان داد ه ایم.

  حال که فصل انتخابات و تبلیغ به سر آمده و دوره عکس های یادگاری گذشته است به خود بیائیم و به این خیمه شب بازی سیاسی خاتمه دهیم. واقعیت داستان اما چیز دیگری است، آمریکا قابل اعتماد نیست، تکیه بر این دیوار بی اعتبار کار عاقلانه و خردمندانه ای نیست، اکنون جای بحث و جدل باید به دنبال راهکار بود.

  چه تعهدات انجام شود و چه نشود ما نیازمند به برنامه ریزی دقیق و مدون در این صنعت داریم ما نیازمند به تقویت زیر ساخت های این صنعت درمانده هستیم که اتفاقا بخش اعظمی از آن ربطی به تحریم ندارد اگر هواپیما بدهند که امکان بهره برداری بهینه مهیا است و اگر هم ندادند که همچنان در فازی حرکت می کنیم که طی چهل سال گذشته پیموده ایم البته این بار با بهره گیری از زیر ساختی مستحکم تر.
  *منبع: پایگاه خبری الف/ ۲ مهر ۹۶
  ** اول ** ۱۳۳۷- انتشار دهنده: خداوردی اسدی

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.