• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » منطق آمریکا و سعودی تنها ایجاد ویرانی است
  کد خبر : 2048544

  منطق آمریکا و سعودی تنها ایجاد ویرانی است

  منطق آمریکا و سعودی تنها ایجاد ویرانی استReviewed by on Sep 24Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از المنار، سید هاشم صفی الدین رئیس دفتر اجرایی حزب الله لبنان در سخنانی با اشاره به سلسله تهدیدات مقامات مختلف ایالات متحده آمریکا علیه محور مقاومت در منطقه تصریح کرد: آمریکایی…

  منطق آمریکا و سعودی تنها ایجاد ویرانی استReviewed by on Sep 24Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از المنار، سید هاشم صفی الدین رئیس دفتر اجرایی حزب الله لبنان در سخنانی با اشاره به سلسله تهدیدات مقامات مختلف ایالات متحده آمریکا علیه محور مقاومت در منطقه تصریح کرد: آمریکایی ها با چنین تهدیداتی نمی توانند اراده مقاومت را سست کنند.

  بر اساس این گزارش، سید هاشم صفی الدین همچنین گفت: این اراده خداوند است که مقاومت همیشه عزیز و با عزمت باقی بماند.

  وی همچنین افزود: تجربه بیش از ۳۵ ساله گذشته ثابت کرده است که مقاومت شکست نخواهد خورد. تمامی تلاش های مذبوحانه برای خدشه وارد کردن به چهره مقاومت در طول این سالها نتیجه‌ای جز شکست و نا امیدی نداشته است.

  رئیس دفتر اجرایی حزب الله ادامه داد: آمریکا عامل ایجاد داعش در لبنان به شمار می رود. آمریکا دشمن شماره یک کشورهای عربی است. 

  وی در همین راستا اظهار داشت: آمریکایی ها تنها در راستای منافع و مصالح خود و رژیم اسرائیل گام بر می دارند. منطقه آمریکا و هم پیمانان آن از جمله عربستان سعودی، تنها ایجاد ویرانی است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.