• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » نحوه افزایش حقوق فرهنگیان به سخره گرفتن آنان است!/ استفاده از معلمان متوسطه در ابتدایی مصیبت بزرگی است
  کد خبر : 2048430

  نحوه افزایش حقوق فرهنگیان به سخره گرفتن آنان است!/ استفاده از معلمان متوسطه در ابتدایی مصیبت بزرگی است

  نحوه افزایش حقوق فرهنگیان به سخره گرفتن آنان است!/ استفاده از معلمان متوسطه در ابتدایی مصیبت بزرگی استReviewed by on Sep 23Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کاشمربصیر عباس غیورمقدم بعد از ظهر امروز در نشست مشترک پارلمان‌های مدام آموزش و پرورش و اعضای شورای…

  نحوه افزایش حقوق فرهنگیان به سخره گرفتن آنان است!/ استفاده از معلمان متوسطه در ابتدایی مصیبت بزرگی استReviewed by on Sep 23Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کاشمربصیر عباس غیورمقدم بعد از ظهر امروز در نشست مشترک پارلمان‌های مدام آموزش و پرورش و اعضای شورای آموزش و پرورش کاشمر با معاون سیاسی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی در محل سالن شهید شهابیان این شهرستان گفت: ما خواسته‌های خود را به معاون سیاسی اجتماعی استاندار خراسان رضوی به عنوان کسی که نظریه‌پرداز آموزش و پرورش است و مسئولیت آموزش و پرورش استان را نیز در کارنامه خود دارد می‌گوییم تا ایشان این خواسته‌ها را منتقل کنند.

   

  وی ادامه داد: باید به این واقعیت تلخ اعتراف کنیم که جامعه فرهنگیان امید چندانی به اصلاح بنیادین وضعیت فعلی آموزش و پرورش ندارند و سکوت فرهنگیان نه به خاطر رضایت و نه به خاطر ترس بلکه از روی ناامیدی است.

   

  نماینده پارلمان مدیران و معلمان کاشمر افزود: ما نقد را وظیفه خود می‌دانیم چون روزی که نقد فراموش شود وضعیت جامعه آشفته خواهد ماند و بهبود پیدا نمی‌کند.

   

  غیورمقدم خاطرنشان کرد: آنچه امروز فرهنگیان را رنج می‌دهد آثار غیرقابل جبرانی بر دانش‌آموزان خواهد داشت و لذا به جاست که بررسی شود که شأن و مقام به خاک افتاده معلمان را چگونه باید به جای خود بازگرداند و برای این کار چه تدبیری باید اندیشیده شود.

   

  وی اظهار داشت: به عنوان مثال در حالی که آموزش‌های ضمن خدمت برای کارکنان سایر ادارات مأموریت حساب می‌شود اما از فرهنگیان برای این آموزش‌ها مطالبه پول می‌کنند و همچنین برای بیمه و بازنشستگی فرهنگیان گام جدیدی برداشته نشده است.

   

  غیورمقدم گفت: هر چند کارهایی خوب زیادی انجام شده است اما کدام اقدام تکانی به وضع نابسامان فرهنگیان و مدارس داده است؟

   

  نماینده پارلمان مدیران و معلمان کاشمر تصریح کرد: چگونه از معلمان همچون کشورهای پیشرفته دنیا شیوه‌های جدید آموزشی را طلب می‌کنیم اما جمعیت دانش‌آموزی ما در کلاس‌های درس قابل قبول نیست؟

   

  وی خاطرنشان کرد: برای رتبه‌بندی و افزایش حقوق معلم در رسانه‌ها سر و صدا به پا می‌شود ولی معلم می‌بیند که چیزی عایدش نمی‌شود و در هنگام افزایش حقوق تصور می‌شود که معلم به سخره گرفته شده است چرا که از بندی از فیش حقوقی کسر می‌شود و به بندی دیگر افزوده می‌شود!

   

  غیورمقدم ادامه داد: فرستادن معلمان متوسطه به ابتدایی با عنوان جبران کمبود نیرو مصیبت بزرگی است.

   

  وی افزود: چرا قانون استخدام فرزندان فرهنگیان اجرایی نمی‌شود و چرا زمین‌های آموزشی شهرستان‌ها در اختیار مدارس غیردولتی قرار نمی‌گیرد و چرا دولت به تعهدات خود در قبال بیمه کارکنان مدارس غیردولتی عمل نمی‌کند؟

   

  نماینده پارلمان مدیران و معلمان کاشمر خواستار شفاف سازی صندوق ذخیره فرهنگیان شد و در مورد مشکلات مدارس غیردولتی گفت: چرا در بدنه آموزش و پرورش مسئولانی به کار گرفته می‌شوند که با مدارس غیردولتی مخالف هستند در حالی که جذب معلمان مدارس غیردولتی برای استخدام از انتظارات است.

   

  وی تصریح کرد: درخواست ما این است که این خواسته‌ها به سمع و نظر مسئولان ارشد برسد.

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.