• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » قطعنامه ۵۹۸ عقب‌نشینی استکبار بود/ با انقلاب اسلامی نمی‌شود جنگید
  کد خبر : 2048356

  قطعنامه ۵۹۸ عقب‌نشینی استکبار بود/ با انقلاب اسلامی نمی‌شود جنگید

  قطعنامه ۵۹۸ عقب‌نشینی استکبار بود/ با انقلاب اسلامی نمی‌شود جنگیدReviewed by on Sep 23Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، سردار مرتضی کشکولی ظهر شنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به اینکه مستکبرین جهان در قرن بیستم بعد از داشتن تجربه ۳۰۰ جنگ در جهان که بخشی…

  قطعنامه ۵۹۸ عقب‌نشینی استکبار بود/ با انقلاب اسلامی نمی‌شود جنگیدReviewed by on Sep 23Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، سردار مرتضی کشکولی ظهر شنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به اینکه مستکبرین جهان در قرن بیستم بعد از داشتن تجربه ۳۰۰ جنگ در جهان که بخشی از این جنگ ها در تراز جهانی بود مثل جنگ جهانی اول و بخشی در غرب ظهور داشت و بخشی در شرق، برای اولین بار در ۳۱ شهریور سال ۵۹ یک جنگ جدید و نو را رقم زدند، اظهار داشت: این جنگ، یک جنگ سخت و نظامی بود، آنها تجربه ۱۰۰ ساله داشتند و در کشور ما در ۵۰۰ سال قبل ۲۸ جنگ رخ داده بود که ۲۷ تا با مدل های قبلی و قدیمی بود اما یک جنگ استثنا بود.

  وی با بیان اینکه جنگ تحمیلی ۸ ساله، اولین سطح برخورد جنگ سخت مستکبرین با انقلاب اسلامی بود، تصریح کرد: دشمنان همان یکی دو سال اول دیدند نمی توانند از پس انقلاب بر بیایند؛ به صغیر و کبیر هم رحم نکردند و به حملات شیمیایی روی آوردند و هرکاری کردند و دیدند نمی شود با انقلاب مقابله کرد.

  دشمنان از روی ضعف و استیصال قطعنامه ۵۹۸ را منعقد کردند

  فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با تاکید بر اینکه دشمنان از روی ضعف و استیصال قطعنامه ۵۹۸ را بستند و منعقد کردند، این قطعنامه عقب نشینی استکبار جهانی بود نه عقب نشینی صدام و عراق افزود: واقعیت این است که شرق و غرب بر سر جنگ با ما به اتحاد رسیدند.

  سردار کشکولی با بیان اینکه پس از قطعنامه دشمنان برگشتند که تجدید قوا شود و رفتند مدل ها و تاکتیک های جنگ را عوض کردند، تصریح کرد: غربی ها بعد از جنگ با ایران، با صدامی که یک جنگ ۸ ساله را تجربه کرده بود و قدرت منطقه ای بود وارد جنگ شدند؛ ۲۱ روز طول کشید تا حکومت صدام را جمع کردند؛ بعد آمدند گفتند برویم از ضعیف ترین جای انقلاب شروع کنیم حمله کردند به لبنان و این جنگ نیز ۳۳ روز طول کشید؛ هرکاری خواسند کردند اما نتوانستند پیروز شوند.

  وی افزود: بوش رئیس جمهور اسبق آمریکا وقتی آمد به بغداد یک سرگرد را به عنوان مسئول گذاشت، گفت اینجا یک فرمانداری است حتی یک کشور هم نیست؛ بعد که با سطح انقلاب برخورد کرد یک فرماندار در عراق گذاشت و بعد به روزی رسید که با ذلت و خواری از آنجا خارج شد.

  فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با اشاره به اینکه مستکبران آمدند بدنه مجاهدین اسلام را به نام داعش ساختند، حقیقتا دولتمردان سوریه و عراق خیلی دیر این را کشف کردند و این در حالی بود که داعش خیلی سریع شکل گرفت و عربده هم می کشید، گفت: لکن به محض اینکه اولین گروه جهادی اسلام ناب رفتند در عراق و با داعشی ها در حاشیه شهر بغداد روبه رو شدند، داعشی ها کم آوردند.

  رونمایی از قدرت پوشالی نظامی غرب

  سردار کشکولی ادامه داد: در زمان قبل از ترامپ، ابوما رئیس جمهور آمریکا در کمال ذلت آمد و اعتراف کرد و رونمایی کرد از قدرت پوشالی نظامی غرب؛ اول آمدند اولتیماتوم دادند که بشار اسد باید برود و وقتی دیدند نمی شود؛ از قدرت پوشالی خود رونمایی کردند.

  وی با تاکید بر اینکه با انقلاب اسلامی و فرهنگ جهاد و شهادت نمی شود جنگید، گفت: یک سال و نیم است وزیر خارجه عربستان بدتر از ترامپ توهین می کند، عربستان، صهیونست ها و آمریکا به این نتیجه رسیده اند توان برخورد با انقلاب ندارند و ترامپ مجبور می شود از این حرف های سخیف بزند.

  فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با اشاره به اینکه اما مشکلی در درون داریم، مشکل این است که بعضی از ماها این موراد را فهم نکردیم، اظهار داشت: باید قدر این نعمت را بدانیم و بدانیم این فرآیند و پروسه به چه سمتی می رود و چه شده ترامپ فحش می دهد؟ آدم ضعیف توهین می کند نه کسی که قوی باشد.

  زنده نگه داشتن روحیه انقلابی درس ۸ سال جنگ تحمیلی است

  سردار کشکولی با بیان اینکه مسئله نفوذی که رهبر معظم انقلاب گفتند را فکر نکنیم کسی از خارج با هواپیما بیاید اینجا و نفوذ کند؛ نفوذ یعنی استحاله فرهنگی، یعنی در عین حال که مسئول هستیم یا از ترس یا از غلط بودن محاسبات یا تحریف، تطمیع و یا هرچه، به روزی بیافتیم که مثل آنها حرف بزنیم؛ در داخل کشور بعضی صاحب منصب ها مثل دشمنان حرف می زنند، نمی گوییم سرباز آنها هستند اما پوشالی بودن قدرت مادی جهان در برخورد با انقلاب را مثل ما درک نکرده اند.

  وی با تاکید بر اینکه اگر امروز بخواهیم از جنگ تحمیلی درسی بگیریم، آن درس زنده نگه داشتن روحیه انقلابی است، افزود: روحیه انقلابی اکسیری است که توانسته ما را رویین تن کند؛ به جز خدا نباید از هیچ قدرتی بترسیم، نظامی ها و ارتش و ناجا باید روحیه جهادی و انقلابی را در خودمان تقویت کنیم و کاری کنیم که عشق به جهاد و شهادت در وجودمان شعله ور باشد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.