• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » سلاح حزب الله در برابر اسرائیل است/سیاست لبنان در قبال مسائل داخلی سوریه خویشتنداری است
  کد خبر : 2048326

  سلاح حزب الله در برابر اسرائیل است/سیاست لبنان در قبال مسائل داخلی سوریه خویشتنداری است

  سلاح حزب الله در برابر اسرائیل است/سیاست لبنان در قبال مسائل داخلی سوریه خویشتنداری استReviewed by on Sep 23Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، عون در این گفت و گو که روز شنبه و در آستانه سفر وی به فرانسه منتشر شد با بیان این مطلب افزود: رژیم اسرائیل هنوز حدود ۳۰…

  سلاح حزب الله در برابر اسرائیل است/سیاست لبنان در قبال مسائل داخلی سوریه خویشتنداری استReviewed by on Sep 23Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، عون در این گفت و گو که روز شنبه و در آستانه سفر وی به فرانسه منتشر شد با بیان این مطلب افزود: رژیم اسرائیل هنوز حدود ۳۰ کیلومتر از خاک ما در مزارع شبعا را در اشغال خود دارد و به قوانین و قطعنامه های بین المللی احترام نمی گذارد و آنها را اجرا نمی کند.
  وی افزود: تا وقتی که اسرائیل به قوانین بین المللی و قطعنامه های شورای امنیت و سازمان ملل احترام نمی گذارد نمی توانیم حزب الله را از داشتن سلاح منع کنیم. چطور اسرائیل این حق را دارد که هر زمان و هر طور که بخواهد علیه دیگران جنگ راه بیندازد اما دیگران حق داشتن سلاح برای دفاع از خودشان را ندارند؟ نه این غیرقابل قبول است.
  رئیس جمهوری لبنان تاکید کرد که حزب الله آنطور که خود اعلام کرده به حاکمیت ملی لبنان احترام می گذارد.
  عون درباره میزان ارتباطش با دبیرکل حزب الله نیز گفت: با سیدحسن نصرالله درمواقع ضروری درتماس هستم اما از زمان انتخاب به عنوان رئیس جمهوری لبنان با او دیدار نکردم.
  رئیس جمهوری لبنان در ادامه گفت و گو با فیگارو در تشریح سیاست کشورش در قبال بحران سوریه گفت: استراتژی ما در قبال سوریه مبتنی بر حفاظت از مرزهایمان در برابر تروریسم و خویشتنداری (بی طرفی) در قبال مسائل داخلی این کشور است.
  خاورم**۲۰۵۴
  انتشاردهنده: محمد خواجوئی

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.