• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » معلمان حق التدریس واجد شرایط جذب آموزش و پرورش می شوند
  کد خبر : 2048276

  معلمان حق التدریس واجد شرایط جذب آموزش و پرورش می شوند

  معلمان حق التدریس واجد شرایط جذب آموزش و پرورش می شوندReviewed by on Sep 23Rating: علی اللهیار ترکمن روز شنبه در حاشیه مراسم بازگشایی مدارس خراسان رضوی در مشهد در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: اختیارات مربوط به اعلام تعداد افراد حق التدریس برای جذب در وزارتخانه به ادارات کل آموزش و پرورش…

  معلمان حق التدریس واجد شرایط جذب آموزش و پرورش می شوندReviewed by on Sep 23Rating:

  علی اللهیار ترکمن روز شنبه در حاشیه مراسم بازگشایی مدارس خراسان رضوی در مشهد در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: اختیارات مربوط به اعلام تعداد افراد حق التدریس برای جذب در وزارتخانه به ادارات کل آموزش و پرورش استانها واگذار شده است.
  وی در باره مطالبات فرهنگیان نیز گفت: مطالبات این قشر تحت مدیریت است و فرهنگیان تا ۲ هفته دیگر خبرهای خوبی از وزارت آموزش و پرورش دریافت می کنند.
  وی بیان کرد: اقداماتی که اخیرا برای وصول مطالبات فرهنگیان انجام شده، ارتباط نزدیک با میزان نقدینگی خزانه دارد و باید بررسی کرد تا چه میزان می توان برای وصول مطالبات از خزانه برداشت نمود.
  معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: عمده ترین مطالبات باقی مانده از فرهنگیان مربوط به حق التدریس شاغلین سال ۹۵ ، حق الزحمه بخش امتحانات فرهنگیان و هزینه های جاری امسال است.
  اللهیار ترکمن در باره صندوق ذخیره فرهنگیان نیز گفت: آمارهای مربوط به صندوق ذخیره فرهنگیان در دولت مشخص و شفاف است.
  وی افزود: وظیفه تحقیق و تفحص در باره صندوق ذخیره فرهنگیان برعهده مجلس شورای اسلامی گذاشته شده و نتایج این بررسی از سوی نمایندگان مجلس اعلام می شود.
  معاون وزیر آموزش و پرورش در باره بازماندگان از تحصیل امسال نیز گفت: هنوز آمار مشخصی در این زمینه در دسترس نیست و ادارات کل آموزش و پرورش در استانها با همکاری شوراهای اسلامی شهر و روستا، استانداری ها و فرمانداری ها در حال شناسایی بازماندگان از تحصیل هستند تا در اسرع وقت در مدارس ثبت نام کنند.
  وی افزود: تا ۲ هفته دیگر تعداد بازماندگان از تحصیل که زیر پوشش آموزش و پرورش قرار نگرفته اند در سراسر کشور مشخص می شود.
  وی اظهار کرد: در سال تحصیلی جدید ۱۲ میلیون و ۹۶۰ هزار دانش آموز تاکنون در مدارس کشور ثبت نام کرده و ۹۸۰ هزار فرهنگی مشغول کار شدند.
  ۷۴۸۹ / ۶۰۵۳ خبرنگار: میترا عبداللهی ** انتشار دهنده: محمد حسین علی مقدم

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.