• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » لحظه هدف قرار گرفتن چند داعشی توسط تانک ارتش سوریه + فیلم
  کد خبر : 2048242

  لحظه هدف قرار گرفتن چند داعشی توسط تانک ارتش سوریه + فیلم

  لحظه هدف قرار گرفتن چند داعشی توسط تانک ارتش سوریه + فیلمReviewed by on Sep 23Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ ویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظه هدف قرار گرفتن خودروی نظامی چند داعشی توسط یک تانک ارتش سوریه را به تصویر می…

  لحظه هدف قرار گرفتن چند داعشی توسط تانک ارتش سوریه + فیلمReviewed by on Sep 23Rating:

  لحظه هدف قرار گرفتن چند داعشی توسط تانک ارتش سوریه + فیلمبه گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ ویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظه هدف قرار گرفتن خودروی نظامی چند داعشی توسط یک تانک ارتش سوریه را به تصویر می کشد. این ویدئو در ابتدا این تروریست ها  را نشان می دهد که در یکی از بیابان های سوریه به دام یکی از تانک های ارتش سوریه افتاده اند. در حالی که آنها  با دیدن ناگهانی این تانک دچار ترس و وحشت شده اند ملتمسانه درخواست ضد تانک می کنند.

   در این ویدئو شنیده می شود که یکی از تروریست ها فریاد می زند : ” تانک در سمت راست ماست ” ” یک تانک …یک تانک…یک تانک اونجاست، اونجا، اونجا “.  سپس شنیده می شود که یکی دیگر از تروریست ها فریاد می زند : تانک کجاست؟ و یکی از تروریست ها به وی پاسخ می دهد : ” اونجاست، احتمالا به سمت ما شلیک خواهد کرد. ” 

  در ادامه  در حالی که این تروریست های داعشی گیج شده اند و با آشفتگی درخواست ضد تانک می کنند، یکی از آنها از بقیه می خواهد تا سریعا از خودرو به پایین پریده و فرار کنند. دقیقا در همین لحظه است که تانک ارتش سوریه خودروی این چند تروریست را مورد هدف قرار داده و آنها را به هلاکت می رساند.

  گفتنی است ؛ هنوز مکان دقیق این درگیری مشخص نشده است.

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.