• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » هیات کنسولی انگلستان اوایل مهرماه به تهران می‌آیند/ با اسم اصلاحات به مجلس آمدند و مستقلین را تشکیل دادند/ ۵گزینه برای استانداری تهران قطعی شده‌ است
  کد خبر : 2048137

  هیات کنسولی انگلستان اوایل مهرماه به تهران می‌آیند/ با اسم اصلاحات به مجلس آمدند و مستقلین را تشکیل دادند/ ۵گزینه برای استانداری تهران قطعی شده‌ است

  هیات کنسولی انگلستان اوایل مهرماه به تهران می‌آیند/ با اسم اصلاحات به مجلس آمدند و مستقلین را تشکیل دادند/ ۵گزینه برای استانداری تهران قطعی شده‌ استReviewed by on Sep 23Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار سیاسی خبرگزاری برنا، «علیرضا رحیمی» نماینده مردم تهران هفته گذشته در بازدید از تحریریه خبرگزاری برنا تاکید…

  هیات کنسولی انگلستان اوایل مهرماه به تهران می‌آیند/ با اسم اصلاحات به مجلس آمدند و مستقلین را تشکیل دادند/ ۵گزینه برای استانداری تهران قطعی شده‌ استReviewed by on Sep 23Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار سیاسی خبرگزاری برنا، «علیرضا رحیمی» نماینده مردم تهران هفته گذشته در بازدید از تحریریه خبرگزاری برنا تاکید داشت تنها برای میهمانی و مصاحبه راهی خبرگزاری نخواهد شد و باید زمانی برای مجموعه خبرگزاری و اهالی تحریریه برای گفتگو در نظر گرفته شود؛ بنابراین اصرار بسیاری داشت که زمان حضورش در تحریریه با ساعت کاری خبرنگاران یکی باشد.

  تاکسی زرد رنگی در ساعت ۱۰:۳۰ دقیقه روز دوشنبه ۲۷ شهریورماه مقابل خبرگزاری برنا ایستاد و زمینه را برای اولین سوال این گفتگو فراهم کرد. او اعتقاد دارد در ایام تعطیلی بهتر است شخصا رفت و آمد کند و از امکانات مجلس استفاده نکند.

  حضور+علیرضا+رحیمی+در+خبرگزاری+برنا+

  نماینده مردم تهران به تازگی عضو هیات رییسه فراکسیون امید شده و به قول خودش برای او انگیزه بسیاری برای خدمت به جریان اصلاحات وجود دارد. بسیاری این نماینده مجلس را با فیلم معروف نوجوانی‌اش در دوران اسارت به یاد دارند. پسر ۱۴ ساله‌ای که در دوران دفاع مقدس در اردوگاه اسرای اطفال عراق به خبرنگار هندی تبار  تذکر داد، برای مصاحبه با او حجابش را رعایت کند. اعتقاد دارد نباید آزاده بودنش نقشی در فعالیت های سیاسی او داشته باشد و در مصاحبه مصرانه حرفی از روزهای جنگ نمی‌زد.

  با اینکه قریب به ۱۵ ماه از ورودش به خانه ملت می‌گذرد اما یکی از اعضای فعال کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی است. همراهی اخیر او با وزیر امور خارجه در سفر به سوچی گواه این موضوع است.  

  متن گفتگوی «علیرضا رحیمی» نماینده مردم تهران را می خوانید:

  سفر هیات کنسولی انگلستان به تهران

  شما در کانال تلگرام خود خبر از سفر هیات کنسولی انگلستان به ایران دادید؟ این سفر چه زمانی انجام خواهد شد؟

  من خبری را در کانال تلگرام منتشر و اعلام کردم، یک هیات کنسولی از انگلستان به ایران خواهد آمد و خبر بسیار مهمی بود. سه هفته بعد از اعلام این خبر یک خبرگزاری به دورغ مصاحبه ای از من منتشر و عنوان کرد، هیاتی تحت عنوان گروه دوستی و نه کنسولی به تهران می آید البته من اصلا چنین حرفی نزده بودم. در این مصاحبه عنوان من را هیات گروه دوستی زده بودند که البته من نایب رییس گروه دوستی هستم اما الان می گویم گروه کنسولی انگلستان اوایل مهرماه به تهران سفر خواهد کرد. 

  جلسه کمیسیون امنیت ملی مجلس ۲ مهرماه برگزار خواهد شد

  با گذشت سه هفته از تعطیلات تابستانی مجلس، محور اولین جلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی چه چیز خواهد بود؟

  جلسه بعدی روز یکشنبه دوم مهرماه برگزار خواهد شد البته دستور کار این جلسه هنوز منتشر نشده است.

  کمیسیون امنیت ملی راهی میانمار می‌شود

  گفته شده، قرار است کمیسیون امنیت ملی به میانمار سفر کند، جزییات این بازدید چیست؟

  موضوع میانمار در زمانی اتفاق افتاد که مجلس در تعطیلات بود بنابراین کمیسیون بیانیه‌ای را در حمایت از مسلمانان بی‌گناه این منطقه صادر کرد. همچنین جلسه فوق العاده‌ای با حضور معاون آسیایی وزیر امور خارجه برگزار شد که در آن  بحث‌های مهمی را مطرح کردیم. 

  در همان جلسه تصمیم گرفته شد هیاتی از کمیسیون در میانمار به منظور پیدا کردن راه حل برای کمک به این منطقه راهی مرز بنگلادش شود.

  برای سفر به میانمار از ظرفیت مردمی استفاده می‌کنیم

  خود شما می‌خواهید در این سفر حضور داشته باشید و فکر می‌کنید دستاورد خوبی داشته باشد؟

  هنوز مشخص نشده که چندنفر از اعضای کمیسیون راهی بنگلادش شوند. حضور نمایندگان در این منطقه به صورت شخصی نخواهد بود و با هماهنگی‌های وزارت خارجه انجام می‌شود.

  ما سعی می‌کنیم از ظرفیت پارلمانی و مردمی در این سفر استفاده کنیم و تنها به ظرفیت دولتی اکتفا نکنیم. امیدواریم که گشایشی اتفاق بیافتد و بتوانیم به دولت میانمار فشار بیاوریم تا وضعیت مردم بی گناه این منطقه بهتر شود.

  بازدید کمیسیون امنیت ملی از سفارتخانه ها برای بررسی عملکرد وزارت امور خارجه است

   قرار است کمیسیون امنیت ملی و سیاست‌خارجی برنامه‌ای برای بازدید از سفارتخانه‌های ایران در کشورهای مختلف  داشته باشد. این بازدید‌ها به چه منظوری و با چه هدفی انجام می‌شود؟

  بازید از سفارتخانه‌ها فی‌النفسه موضوعیت ندارد. این امر  از باب اینکه نظارتی بر عملکرد وزارت‌خارجه باشد، انجام می‌شود. سعی داریم کیفیت خدمات دهی در سفارتخانه‌های ایران را به مراجعه‌کنندگان بالاببریم و هدف اصلی ما نظارت است. 

  کمیسیون  به طور کلی ناظر بر عملکرد وزارت امور خارجه است و حضور ما در سفارت‌خانه‌ها در راستای همان نظارت کلی انجام می‌شود. 

  برنامه ششم توسعه تکلیفی را متوجه وزارت امور خارجه کرده است که دیپلماسی اقتصادی را محور مناسبات خود قرار دهد و در همین راستا وزارت امور خارجه در ساختار خود تجدید نظر کرد و معاونت جدیدی به نام "معاونت اقتصادی"  به وجود آورد و در کنار آن سه معاونت به اداره کل تبدیل شده و زیر نظر یک معاونت سیاسی قرار گرفتند.

  عزم وزارت خارجه به صورتی است که ساختار خود را متناسب با دیپلماسی اقتصادی مورد نظر در پنج ساله آینده تغییر دهد. این روند بدون تغییر در سفارت‌خانه‌ها و بدون ارتقای سفیران ما ممکن نخواهد بود.  یکی از مواردی که کمیسیون به طور مستقیم از آقای ظریف درخواست کرد برنامه مدونی برای ارتقای سفارتخانه های ایران بود. سفارتخانه ما به عنوان پیش قدم و خط اول دیپلماسی اقتصادی باید فعال باشند. از نظر ما حتی ساختمان و ظاهر سفارت‌خانه های ایران بسیار حایز اهمیت هستند و باید هماهنگی لازم بین  کنسولگری‌ها و سفارتخانه‌ها برای جذب سرمایه اقتصادی انجام شود. این بازدید کلی و رندومی است و همه سفارتخانه‌ها را در بر نمی‌گیرد؛ البته برنامه‌اش هنوز نهایی نشده است.

  سفر ظریف به سوچی با هدف تقویت مناسبات دوجانبه ایران و روسیه بود

  چندی قبل با وزیر امورخارجه به سوچی رفته بودید. این سفر با چه هدفی انجام شد و چه دستاوردی داشت؟

  سفر به سوچی با هدف تقویت مناسبات دوجانه ایران و روسیه و همچنین موضوعات مشترک ایران سوریه در خاورمیانه انجام شد. البته این سفر همزمان با تشکیل اجلاس ششم آستانه بود به همین دلیل دکتر جابری انصاری نیز در این سفر حضور داشتند.

  طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه آمریکا هیچ ربطی به برجام ندارد

  با توجه به عهد شکنی‌های آمریکا نسبت به ایران، طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه و خصمانه آمریکا چطور پیش رفته است؟

  باید توجه کنیم که طرح اقدام متقابل با اقدامات ماجراجویانه آمریکا هیچ ربطی به برجام ندارد. این اقدامات از سوی آمریکا در خاورمیانه و مشخصا نسبت به ایران است. 

  در طرح اقدام متقابل با اقدامات ماجراجویانه و خصمانه آمریکا همانطور که نیروهای ما در خاورمیانه و فضای بین‌المللی مورد تحریم و شناسایی و ذره بین قرار می‌دهند، به صورت متقابل هم جمهوری اسلامی این عملکرد را نسبت به آمریکا خواهد داشت. این اقدامات از سوی دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی انجام خواهد شد.

  طرحی که مربوط به برجام است قانون اقدام متناسب و متقابل جمهوری اسلامی ایران در خصوص برجام است که در سال ۹۴ تصویب شده است. در این قانون یک هیات رسمی برای نظارت به ریاست رییس جمهوری در نظر گرفته شده است. در این هیات موارد مرتبط با برجام اعم از نقض و تحریم‌ها رسیدگی می‌شود.

  براساس ساختاری که در قانون اقدام متناسب پیش‌بینی شده،  هر شش ماه گزارشی از سوی کمیسیون امنیت ملی تدوین و به صحن ارایه می‌شود. تا کنون سه گزارش شش ماهه در کمیسیون تدوین شده است. وزرات امور خارجه موظف است هر سه ماه گزارش خود را از روند برجام به کمیسیون تقدیم کند. هر دو گزارش وزرات امورخارجه به یک گزارش تبدیل شده و راهی صحن شد. نتیجه گزارشات و تصمیات نهایی در هیات عالی نظارت بر برجام  گرفته می‌شود.  دو ماه گذشته شانزده بند هیات نظارت بر برجام به دستگاه‌های اجرایی ارجاع شد. اولین بند آن هم اقدام متقابل مجلس بود که به قانون "اقدام متقابل با اقدامات ماجراجویانه آمریکا" منجر شد.

  مناسبات دوجانبه ایران و عربستان در وضعیت خوبی قرار ندارد

  اخیرا آقای امیرعبداللهیان خبر از تشکیل و فعالیت کارگروه پارلمانی ایران و عربستان را مطرح کردند. این کارگروه تاکنون چه اقداماتی را انجام داده است و رابطه ایران و عربستان با توجه به حج ۹۶ در چه مرحله‌ای است؟

  حقیقت این است که مناسبات دوجانبه ایران و عربستان در وضعیت خوبی قرار ندارد. به مصلحت هر دو کشور نیست که انسداد مناسبات ادامه پیدا کند. علیرغم حادثه تلخ منا و مشکلاتی که بین دو کشور وجود دارد، شورای عالی امنیت ملی تصمیم گرفت که حج۹۶ انجام شود و برگزاری حج امسال به شکل غیر رسمی آزمونی برای عربستان بود که نگاهشان را بر دولت ایران نشان می دهد. مجموعا از حج ۹۶ راضی بودیم و حجاج هم رضایت نسبی داشتند به همین دلیل این را نشان غیر رسمی بر بهبود رابطه تلقی کردیم. اگر سعودی ها درخواستی برای از سرگیری مناسبات داشته باشند، جمهوری اسلامی ایران حتما با نگاه مثبت بررسی می‌کند. کارگروه ایران و عربستان در راستای ارزیابی‌های مقدماتی روابط دیپلماتیک بوده که اگر قرار است مناسبات دو کشور از سر گرفته شود، این کارگروه وارد عمل خواهد شد.

  حضور علیرضا رحیمی در خبرگزاری برنا

  فراکسیون امید نیازمند نقد از درون است

  شما اخیرا وارد هیات رییسه فراکسیون امید شدید. چرا تصمیم گرفتید نامزد ورود به هیات رییسه شوید؟

  در فراکسیون امید همه اعضا علاقه مند به فعالیت تاثیرگذار هستند. این فعالیت از داخل صحن تا اقدامات عمومی در جامعه و تاثیر در ساختار فراکسیون است. عملکرد سال اول فراکسیون باعث شد ما به این باور برسیم اعضا باید مشارکت بیشتری داشته باشند. تصور این بود که اگر مشارکت و حضور افراد بیشتر باشد همبستگی بیشتری را در فراکسیون خواهیم داشت.

  محمود صادقی داوطلب ورود به هیات رییسه فراکسیون امید نبود

  چرا آقای محمود صادقی در هیات رییسه نبودند؟

  قاعدتا باید از خود ایشان سوال کنید اما نگاه کلی فراکسیون به این بود که هرکس می‌خواهد تاثیری در فراکسیون داشته باشد، وارد هیات رییسه شود. کارنامه یک ساله اعضا هم گواه فعالیت‌هایشان بود. البته آقای صادقی خودشان برای عضویت در هیات رییسه کاندیدا نشدند.

  می‌خواهم تاثیرگذار باشم

   شما برنامه مشخصی برای عضویت در هیات رییسه فراکسیون داشتید؟

  نگاه من برای ورود تاثیرگذاری بود و با هدف و برنامه مشخص وارد انتخابات هیات رییسه شدم. می‌خواستم تاثیر گذار باشم و احساس کردم می‌توانم به فراکسیون خدمت کنم.

  هیات رییسه جدید نگاه قوی به انسجام فراکسیونی دارد

  این احساس از بعد رای اعتماد به وجود آمد؟

  نه. من در طول یک سال گذشته انگیزه داشتم که در هیات رییسه فراکسیون حضور داشته باشم. نقدهای بسیاری از بیرون به فراکسیون می شنیدم و می‌دانستم که همه این نقدها قابل پیشگیری و حل است. در شرایطی هستیم که هیات رییسه جدید نگاه قوی به انسجام فراکسیونی دارد. اولین موضوعی که در دستور کار قرار گرفت تجدید نظر در  شرح وظایف هیات رییسه بود که به صورت بسیار حرفه ای و مفصل مشخص شده و تقسیم کار انجام شده است.

  عده‌ای از فراکسیون امید در رای اعتماد منطقه‌ای عمل کردند

  انتقادهایی نسبت به عملکرد فراکسیون امید در زمان رای اعتماد وجود داشت. تحلیل شما چیست؟

  موضوع رای اعتماد به وزرا و عملکرد نمایندگان در فراکسیون دو امر جدا است. رای آوردن آقای جهرمی و رای نیاوردن آقای بی طرف دو مسئله کاملا متفاوت بود. طیف قابل توجهی از نمایندگان به صورت منطقه‌ای و قومی تصمیم داشتند که آقای بی‌طرف رای لازم را برای ورود به کابینه کسب نکند. در این خصوص تلاش قابل توجهی داشتند و تا لحظه آخر، نفر به نفر برای انداختن آقای بی‌ظرف تلاش کردند. شخص آقای بی‌طرف دفاع بسیار ضعیفی داشتند. از طرفی در فراکسیون امید ایشان رای آورده بودند و تصور این بود که بالای ۶۰درصد رای قطعی در مجلس دارند بنابراین فراکسیون فعالیت چشمگیری در  صحن برای بی طرف انجام نداد.

  مخالفان بی‌طرف تخلف فراکسیونی داشتند

  یعنی هیچ انگیزه سیاسی در کارشکنی این اعضا نبود؟

  علی‌رغم اینکه حدود ۲۰ نفر از اعضای فراکسیون در تلاش برای رای نیاوردن آقای بیطرف بودند این عملکرد را نمی‌توان انگیزه سیاسی دانست. بعضی از این افراد از بهترین و باانگیزه ترین اعضای فراکسیون امید هستند. اما نگاه قومی و منطقه‌ای باعث شد که برخی فعالیت منفی و استدلال‌های خود را داشتند و حداقلش این بود که این افراد تخلف فراکسیونی داشتند. بعضی حداکثر را در نظر می‌گیرند و می‌گویند این افراد خیانت فراکسیونی کردند اما از نظر ما آدم‌های خائنی نبودند.

  برای رای جهرمی لابی‌های گسترده‌ای انجام شد

  در مورد رای آقای جهرمی چطور؟ فراکسیون در تلاش بود تا وزیر ارتباطات وارد کابینه نشود. علت چه بود؟

  آقای جهرمی تنها کسی بود که نتوانست رای فراکسیونی به دست آورد و انتقال این رای منفی به اعضای فراکسیون در صحن به خوبی انجام نشد. این درحالی بود که برای رای آوردن آقای جهرمی لابی‌های گسترده‌ منطقه‌ای انجام شد. نمایندگان استان فارس در کنار نمایندگان عضو حزب اعتدال و توسعه نفر به نفر و با یارگیری، رای آقای جهرمی را بالا کشیدند. فضای قبل از رای گیری به گونه‌ای ناامید کننده بود. آقای جهرمی اصلا امید نداشتند که شخصا رای بیاورند. در این مورد فراکسیون امید نتوانست انسجام لازم را برای اطلاع رسانی انجام د هد.

  حضور علیرضا رحیمی در خبرگزاری برنا

  حزب اعتدال و توسعه نباید تافته جدابافته باشد

   اخیرا آقای عارف از عدم تعامل با اصولگرایان و اعتدالیون صحبت کردند. آیا علت این مسئله کارشکنی عده‌ای از اعضای لیست امید در مجلس است؟

  موضع گیری آقای عارف مبنی بر اینکه ما سال ۹۸ ائتلاف نخواهیم کرد به فضای بیرون فراکسیون، جناح‌های سیاسی و اعضای داخلی ارتباطی ندارد. نگاه ما این است که اگر حزب اعتدال و توسعه را به عنوان یک حزب در کنار دیگر احزاب اصلاح‌طلب فرض کنیم، باید در داخل همین ائتلاف حرکت کنند ولی می‌بینیم این حزب به عنوان یک مجموعه جداگانه عمل می کند.

  یک حزب نباید تافته جدا بافته باشد. مجموع جریانات اصلاح‌طلبی یک طرف قرار بگیرد و یک حزب به این دلیل که رییس جمهوری در آن انتسابات حزبی و جریانی و تاریخی داشته برای خودش جداگانه کار کند و جریان اصلاحات با آن ائتلاف کند. لذا نگاه دکتر عارف و مواضع سیاسی اس با تجربه‌هایی که از دو انتخابات گذشته ۹۴ و ۹۶ دارند، اعلام شد.

  رابطه فراکسیون امید با روحانی خوب است

  این تغییر مواضع فراکسیون امید و جدایی از اصولگرایان و اعتدالیون ممکن است باعث خدشه دار شدن رابطه فراکسیون امید با دولت دوازدهم شود؟

  رابطه فراکسیون امید و دولت بسیار خوب است. این تغییر مواضع را در تعامل فراکسیون امید با دولت نباید تحلیل کرد. این اتفاق در تعامل حزب اعتدال و توسعه و فراکسیون است.

  یعنی فراکسیون امید به صورت علنی رابطه خود را با حزب اعتدال و توسعه قطع می‌کند؟

  این به معنی جدا شدن و قطع رابطه نیست. در حقیقت ما تفکیک مواضع و شفاف سازی انجام دادیم. در حقیقت حزب اعتدال و توسعه اگر می‌خواهد از منافع جریان اصلاحات بهره‌مند باشد باید در بطن جریان اصلاح طلبی حرکت کند.

  با اسم اصلاحات در مجلس آمدند و مستقلین را تشکیل دادند/ فراکسیون امید قرار نیست به صورت شلاقی رفتار کند

  افرادی بودند که با لیست امید وارد مجلس شدند اما امروز در فراکسیون حضور ندارند. علت چه بود؟

  فراکسیون امید باید نسبت به اعضا شفاف سازی و خالص سازی انجام دهد. افرادی که آقای عارف شخصا برایشان سخنرانی کردند و زیر پرچم اصلاح‌طلبان رای آوردند در فراکسیون مستقلین جای گرفتند و سکوت اختیار کردند. این ها کسانی هستند که امروز در فراکسیون امید نیستند. البته عده‌ای هم هستند که همزمان در فراکسیون مستقلین شرکت می‌کنند و در عین حال نمی‌توانند از فراکسیون امید دل بکنند. قاعدتا نگاه ما با توجه به فضای تعامل و انسجام مجلس بر حفظ تعامل است. فراکسیون امید قرار نیست به صورت شلاقی رفتار کند اما مهم است که نسبت به تخلفات فراکسیونی موضع روشنی گرفته شود. کمیته ای در ساختار فراکسیون وجود دارد به نام کمیته داوری که بر عملکرد اعضا نظارت دارد و در سال گذشته این کمیته کارنامه ای از خود به جا نگذاشته است در صورتی که رسیدگی به این افراد بدون ملاحظات به عهده این کمیته است.

  عدم ائتلاف امید با اعتدلیون و اصولگرایان اساسا ارتباطی با موضوع ریاست عارف بر مجلس ندارد

  این که آقای عارف نمی‌خواهند با اعتدالیون و اصولگرایان وارد ائتلاف شوند به دلیل ریاست بر مجلس نیست؟

  این مسئله عدم ائتلاف امید با اعتدالیون و اصولگرایان اساسا ارتباطی با موضوع ریاست مجلس ندارد که آقای عارف رییس بشوند یا نشوند. وقتی ائتلاف اصلاح‌طلبان در سراسر کشور نتیجه درخشانی گرفت انتظار این بود که هم دل و هماهنگ جلو بروند و باهم کار کنند. از زمانی که نتیجه نهایی انتخابات مجلس دهم اعلام شد و تا زمان مراسم تحلیف مجلس، لابی های گسترده‌ای انجام شد که در دل این لابی‌ها فراکسیون مستقلین به وجود آمد.

  فراکسیون مستقلین در شرایطی شکل گرفت که بخش قابل توجهی از فراکسیون امید را با خود همراه کرد. لذا نگاه ما برخالص سازی و حرکت به سمت حرفه‌ای گری است.

  تصور این بود که اصلاح طلبان  برای افراط‌گرایی می‌خواهند وارد مجلس شوند 

  آقای عارف در مصاحبه ای گفتند که توانسته‌اند در یک سال گذشته با شورای نگهبان رابطه‌ خوبی برقرار کنند. این رابطه خوب چطور ایجاد شد؟

  نمایندگان ما در مجلس کاملا حرفه‌ای برخورد کردند. در برنامه ششم اظهارنظر‌هایی که از لیست امید دریافت شد بسیار شفاف و تاثیرگذار بود. شورای نگهبان و مراجع دیگر تاثیرگذار همه شاهد این عملکرد بودند. مهم ترین مسئله‌ای که مدنظر نمایندگان لیست امید قرار گرفته، منافع ملی بده و حساس ترین موضوعی را که رعایت می‌کنند، امنیت کشور است. تصور این بود که اصلاح طلبان می‌خواهند وارد مجلس شوند که دست به افراط گرایی بزنند. ما نمایندگان مردم هستیم و منافع ملی اولویت ما است. خوشبختانه توانستیم یک آرامش قابل توجهی در مجلس ایجاد کنیم.

   از لیست ۹۸ صحبت نمی‌کنم

  آیا  قرار است لیست سال ۹۸ در مجلس با تجدید نظر خاصی تهیه شود؟

  من از لیست ۹۸ صحبت نمی‌کنم. اعتقاد دارم که هنوز زمان آن نرسیده که در مورد این موضوع تصمیم جدی بگیریم.

  عضو کمیته رفع حصر نیستم

  اقدامات کمیسته رفع حصر به کجا رسید؟

  گزارش کار این کمیته را قاعدتا باید از خود اعضا بپرسید. من عضو این کمیته نیستم و چون یک مسئله حاکمیتی است و هر حرکتی باید متناسب با وضعیت موجود باشد.

  تا کنون ۵گزینه برای استانداری تهران قطعی شده است

  کارگروه مجمع نمایندگان تهران اخیرا برای انتخاب استاندار پایتخت جلسه داشت. شما در جلسه حضور داشتید؟

  این جلسه در زمانی برگزار شد که من همراه با وزیرامور خارجه در سوچی بودم البته هنوز به جمع بندی قطعی نرسیده اند. آقای بهروز نعمتی سه نفر را به عنوان کاندید معرفی کردند که البته درست اما ناقص است. لیست پیشنهادی ۵ نفره است و جلسه نهایی اویل مهرماه برگزار خواهد شد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.