• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » ظریف: در دیدار با ۳۰ مقام خارجی؛ بر مذاکره ناپذیر بودن برجام تاکید کردند
  کد خبر : 2048130

  ظریف: در دیدار با ۳۰ مقام خارجی؛ بر مذاکره ناپذیر بودن برجام تاکید کردند

  ظریف: در دیدار با ۳۰ مقام خارجی؛ بر مذاکره ناپذیر بودن برجام تاکید کردندReviewed by on Sep 23Rating: ‘محمدجواد ظریف’ شامگاه جمعه به وقت محلی در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: یکی از امکاناتی که اجلاس سالانه مجمع عمومی برای دولت ها فراهم می کند این است که تعداد زیادی از روسای کشورها و…

  ظریف: در دیدار با ۳۰ مقام خارجی؛ بر مذاکره ناپذیر بودن برجام تاکید کردندReviewed by on Sep 23Rating:

  ‘محمدجواد ظریف’ شامگاه جمعه به وقت محلی در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: یکی از امکاناتی که اجلاس سالانه مجمع عمومی برای دولت ها فراهم می کند این است که تعداد زیادی از روسای کشورها و وزرای خارجه به طور همزمان در ملل متحد حضور دارند و فرصت خوبی است تا با کمترین هزینه و صرف کمترین وقت، ملاقات هایی داشته باشند.
  وی ادامه داد:رئیس جمهوری ملاقات های زیادی داشتند، چهار ملاقات با رئیس جمهوری، ۶ ملافات با نخست وزیران و دیداری با دبیرکل داشتند.
  وزیر امور خارجه اضافه کرد: در این چند روز که من اینجا بودم، فکر می کنم ۳۰ ملاقات داشتم. درباره روابط دوجانبه و درباره مسایل منطقه ای صحبت های خوبی شد به خصوص شرایط در سوریه، یمن و وضعیت بد مسلمانان روهینگیا صحبت شد.
  ظریف به دیدارهای روز جمعه خود هم اشاره کرد و ادامه داد: امروز صحبتی با رئیس کمیته صلیب سرخ درباره وضعیت انسانی در روهینگینا، سوریه و یمن داشتیم و همین طور بحث های مربوط به برجام. ضرورت رعایت و غیرقابل مذاکره بودن برجام را همه طرف ها با اصرار مطرح کردند.
  وی اضافه کرد: در روزهای آینده علاوه بر ادامه ملاقات هایی که خواهد بود، بار دیگر با دبیرکل سازمان ملل، رئیس مجمع عمومی و تعدادی از وزرای خارجه دیدار داشتیم.
  رئیس دستگاه دیپلماسی تصریح کرد: همین طور فرصتی فراهم خواهد شد تا با تعدادی از اعضای موسسات مطالعاتی، مجامع فکری و نخبگان سیاسی ایالات متحده گفت وگو داشته باشیم؛ مخصوصا سیاست های دولت کنونی آمریکا که مورد حمایت جامعه و نخبگان آمریکا نیست.
  ظریف تاکید کرد: ضرورت دارد هم درباره شرایط سیاسی جمهوری اسلامی و هم درباره سیاست های آمریکا روشنگری شود.
  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، محمدجواد ظریف روز یکشنبه برای همراهی رئیس جمهوری و حضور در هفتاد و دومین مجمع عمومی سازمان ملل به نیویورک آمد.
  براساس پیش بینی انجام شده، وزیر خارجه تا پنجشنبه در نیویورک خواهد بود و دیدارهای دوجانبه و حضکور در برخی مجامع بین المللی ادامه دارد.
  شبک**۱۴۲۹**تنظیم : محسن طاهرزاده**انتشار: ابوالفضل بابایی

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.