• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » برجام عامل نفوذ استکبار در کشور بود
  کد خبر : 2048076

  برجام عامل نفوذ استکبار در کشور بود

  برجام عامل نفوذ استکبار در کشور بودReviewed by on Sep 22Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل ازدیار عالمان؛ فرمانده اسبق ناحیه مقاومت گلپایگان گفت: برجام عامل نفوذ استکبار در کشور بود. سرهنگ محمد اسماعیل علیشاهی در سخنرانی پیش از خطبه نماز جمعه بیان کرد: تاریخ کشور از…

  برجام عامل نفوذ استکبار در کشور بودReviewed by on Sep 22Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل ازدیار عالمان؛ فرمانده اسبق ناحیه مقاومت گلپایگان گفت: برجام عامل نفوذ استکبار در کشور بود.

  سرهنگ محمد اسماعیل علیشاهی در سخنرانی پیش از خطبه نماز جمعه بیان کرد: تاریخ کشور از زمان قاجار تا امروز را اگر مورد بررسی قرار دهیم، میبینیم اگر  یک میلیون کیلومتر از خاک عزیز کشورمان از ایران جدا شد به خاطر نفوذ انگلیس، تزار روسیه و امریکا و سایر کشورهای غربی بود.

  وی افزود: امروز هم دشمن قصد داشت با برنامه ریزی دراز مدت و برجام دو و سه و … در کشور نفوذ کند.

  فرمانده سابق ناحیه مقاومت گلپایگان  با بیان اینکه بعد از بحث هسته ای دشمن می خواست توانمندی دفاعی و موشکی ما را ازبین ببرد، تصریح کرد: خوشبختانه با رهنمود های حکیمانه رهبر معظم انقلاب جلوی برجام های بعدی گرفته شد.

  علیشاهی با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب همواره گفته بودند که ما به امریکا اطمینان نداریم ولی به فرزندان خود که برای مذاکره رفته بودند اطمینان داریم، خاطرنشان کرد: رسانه های داخلی امریکا و رژیم صهیونیستی حتی رئیس جمهور خود را قبول نداشتند.

  وی بیان کرد: اما متاسفانه بعد از چهار سال و طی فرایند یک گفت و گوی طولانی می خواهند اصل گفت و گو را برهم بزنند یا تغییر دهند.

  فرمانده سابق ناحیه مقاومت گلپایگان با بیان صحبت های رئیس جمهور کشورمان یاداور شد: گفت و گو قابل تغییر نیست و اگر آن ها قصد برهم زدن برجام را داشته باشند ما نیز آن را نادیده خواهیم گرفت.

  سرهنگ علیشاهی در ادامه  با بیان اینکه صحبت های اخیر ترامپ تکرار سخنان ۱۷ سال پیش بوش است، مطرح کرد: ۱۷ سال است که استکبار با دست های چدنی و دستکش های مخملی در صدد براندازی نظام جمهوری اسلامی بوده است.

  وی با بیان اینکه استکبار ستیزی یکی از خواسته های انقلاب، امام و رزمندگان اسلام بود  و این خواسته نباید بر زمین بماند تصریح کرد: ما باید همچون دوران دفاع مقدس در برابر فشار های اقتصادی که ایجاد می شود در جنگ نا برابر فرهنگی اقتصادی مقاومت کنیم.

  فرمانده سابق ناحیه مقاومت گلپایگان در ادامه افزود: مراقب باشیم با استحاله کردن اعتقادات، بنیان اعتقادی دوران انقلاب و دفاع مقدس عوض نشود و جای شهید و جلاد نیز تغییر نکند.

  سرهنگ علیشاهی با یاداوری دوران انتخابات و عوض شدن جای شهید و جلاد به فرموده رهبری اظهار کرد: مراقب باشیم تحت تاثیر استحاله فرهنگی قرار نگیریم و پس از گذشت دو دهه دیگر از انقلاب جای شهدای زنده را با جلاد عوض نکنیم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.