• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » ۲۵۰ مرکز توانبخشی در اصفهان توسط خیران و با یارانه دولتی اداره می‌شود
  کد خبر : 2048046

  ۲۵۰ مرکز توانبخشی در اصفهان توسط خیران و با یارانه دولتی اداره می‌شود

  ۲۵۰ مرکز توانبخشی در اصفهان توسط خیران و با یارانه دولتی اداره می‌شودReviewed by on Sep 22Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری تسنیم از اصفهان، سعید صادقی عصر امروز در حاشیه بازدید معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده از مرکز بهزیستی ملکوتی خواه اصفهان اظهار داشت: بهزیستی استان اصفهان یک…

  ۲۵۰ مرکز توانبخشی در اصفهان توسط خیران و با یارانه دولتی اداره می‌شودReviewed by on Sep 22Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری تسنیم از اصفهان، سعید صادقی عصر امروز در حاشیه بازدید معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده از مرکز بهزیستی ملکوتی خواه اصفهان اظهار داشت: بهزیستی استان اصفهان یک هزار و ۴۰۰ پرسنل دارد که ۷۸ درصد از آنان زنان هستند، همچنین ۸۰ درصد از کارشناسان و کارشناسان ارشد در مراکز غیرمستقیم بهزیستی را نیز زنان تشکیل می‌دهند.

  وی افزود: بهزیستی برای صیانت از مردم در حوزه‌های پیشگیری فعالیت می‌کند و در حال حاضر ۱۰ هزار زن سرپرست خانوار را تحت پوشش دارد که نیازمند حمایت‌های گسترده‌تری هستند، بیش از ۲۵۰ مرکز توانبخشی شبانه روزی در اصفهان فعالیت می‌کنند که توسط خیران و با یارانه دولتی اداره می‌شوند.

  مدیرکل بهزیستی استان اصفهان با بیان اینکه ۱۱۰ هزار معلول در اصفهان زندگی می‌کنند که ۳۹ درصد آنان زنان هستند، گفت: باید برای زنان معلول نیز فکری شود، آنان نیازمند حمایت بیشتری هستند.

  وی با اشاره به فعالیت اورژانس اجتماعی در اصفهان گفت: در حال حاضر ۱۶ مرکز فوریت اجتماعی در اصفهان فعالیت می‌کنند که زنان و کودکانی را که در معرض آسیب‌های اجتماعی هستند تحت پوشش قرار داده‌اند.

  صادقی با اشاره به ارتباط بهزیستی در حوزه فعالیتی امور زنان بیان کرد: در مصوبه دولت پیش بینی شده است که ۳۰ درصد از مناصب مدیریتی به زنان واگذار شود، اکنون ۲۵ درصد از مناصب مدیریتی بهزیستی در اختیار زنان است و تا پایان امسال بالای ۴۰ درصد از این مناصب به زنان سپرده می‌شود.

  وی خاطرنشان کرد: امیدواریم با سیاست‌گذاری‌های جدید، معاونت امور زنان ریاست جمهوری بتواند برنامه‌های حمایتی موثرتری را برای زنان سرپرست خانوار و دختران در معرض آسیب‌های اجتماعی اجرایی کنیم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.