• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » عملکرد دولت نشان داده که برنامه جدی برای خروج احتمالی امریکا از برجام ندارد
  کد خبر : 2047849

  عملکرد دولت نشان داده که برنامه جدی برای خروج احتمالی امریکا از برجام ندارد

  عملکرد دولت نشان داده که برنامه جدی برای خروج احتمالی امریکا از برجام نداردReviewed by on Sep 22Rating: مجتبی خسروی مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه صداوسیما در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، ضمن انتقاد از سکوت دولتمردان در مقابل کارشکنی آمریکا در برجام گفت: با گذشت دو سال از برجام همه امروز اذعان دارند…

  عملکرد دولت نشان داده که برنامه جدی برای خروج احتمالی امریکا از برجام نداردReviewed by on Sep 22Rating:

  مجتبی خسروی مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه صداوسیما در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، ضمن انتقاد از سکوت دولتمردان در مقابل کارشکنی آمریکا در برجام گفت: با گذشت دو سال از برجام همه امروز اذعان دارند ایران کاملا به تعهداتش پایبند بوده و طرف مقابل و بویژه آمریکا در چندین نوبت با اضافه کردن تحریم‌های جدید برجام را نقض کرده است.

  وی ادامه داد: اینکه ایران عهدی را بسته است و زیر عهد خود نمی‌زند برای همه روشن است اما این به معنای پذیرفتن ظلم و عملکرد منفعلانه در قبال نقض عهد طرف مقابل نیست.

  این فعال دانشجویی تصریح کرد: وقتی غرب و آمریکا با صراحت و آشکارا برجام را نقض می کنند دلیلی ندارد ما از برخی حقوق مسلم هسته‌ای خود چشم پوشی کنیم و همچنان فعالیت‌های صلح آمیز هسته‌ای کشورمان تعلیق باشد.

  وی بیان داشت: وقتی طرف مقابل دارد برجام را نقض می‌کند باید واکنش جدی ایران را در پی داشته باشد و یکی از این اقدامات به بدعهدی طرف مقابل می‌تواند نقض جزئی و بازگرداندن برخی فعالیت های صلح آمیز هسته‌ای کشورمان به قبل از توافق باشد.

  خسروی گفت: دولت طبق قانون مکلف است هرگونه عدم پایبندی طرف مقابل در زمینه لغو مؤثر تحریم‌ها یا بازگرداندن تحریم‌های لغو شده یا وضع تحریم تحت هر عنوان دیگر را به دقت رصد کند و اقدامات متقابل در جهت احقاق حق ملت ایران انجام دهد و همکاری داوطلبانه را متوقف نماید و توسعه سریع برنامه هسته‌ای صلح آمیز جمهوری اسلامی ایران را سامان دهد به طوری که ظرف مدت دو سال ظرفیت غنی سازی کشور به یکصد و نود هزار سو افزایش یابد.

  مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه صدا و سیما خاطر نشان کرد: عملکرد دوسال گذشته دولت و وزارت خارجه در قبال نقض برجام از سوی امریکا و غرب، نشان داده که دولت برنامه جدی برای خروج احتمالی امریکا از برجام و نقض عهدهای مکرر طرف مقابل ندارد و در صورت خروج احتمالا به صورت ویترینی برجام را همچنان ادامه می دهد. این انفعال باعث شده آمریکا خیالش از بابت ایران راحت شده و هر از چند مدت تحریم‌های جدیدی علیه کشورمان وضع کند.

  انتهای پیام/

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.