• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » شورای امنیت کمیته ای را مامور تحقیق در مورد جنایات جنگی داعش در عراق کرد
  کد خبر : 2047742

  شورای امنیت کمیته ای را مامور تحقیق در مورد جنایات جنگی داعش در عراق کرد

  شورای امنیت کمیته ای را مامور تحقیق در مورد جنایات جنگی داعش در عراق کردReviewed by on Sep 21Rating: شورای امنیت سازمان ملل روز پنجشنبه با تصویب قطعنامه ای مجوز تشکیل یک کمیته تحقیقات با حضور کارشناسان داخلی و خارجی را برای جمع آوری اطلاعات در مورد جنایات داعش در عراق صادر کرد. در قطعنامه…

  شورای امنیت کمیته ای را مامور تحقیق در مورد جنایات جنگی داعش در عراق کردReviewed by on Sep 21Rating:

  شورای امنیت سازمان ملل روز پنجشنبه با تصویب قطعنامه ای مجوز تشکیل یک کمیته تحقیقات با حضور کارشناسان داخلی و خارجی را برای جمع آوری اطلاعات در مورد جنایات داعش در عراق صادر کرد.
  در قطعنامه بر ضرورت احترام اعضا این کمیته به حاکمیت ملی عراق و سیستم قضایی این کشور حین انجام تحقیقات در رابطه با جنایات این گروه تاکید شده است.
  طبق این قطعنامه کمیته مذکور دوسال فرصت خواهد داشت تا نتایج تحقیقات و بررسی های خود را در اختیار مراجع بین المللی بگذارد.
  بر همین اساس هر کشور دیگری نیز مشروط به تایید شورای امنیت سازمان ملل می تواند از تیم مذکور بخواهد تا به جمع آوری اطلاعات در مورد جنایات این گروه در خاک آن کشور بپردازد.
  در این قطعنامه از دبیر کل سازمان ملل خواسته شده است تا صندوقی را به منظور تامین بودجه لازم برای اجرای این قطعنامه و هزینه های مربوط به آن تاسیس کند.
  اروپام-۴-۵۴۱ **شبس*۱۴۸۸ *انتشار دهنده: بهمن بامداد**

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.