• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » آمریکا خالق گروه‌های افراطی است/خروج از برجام به آمریکا بیشتر آسیب وارد می‌کند
  کد خبر : 2047614

  آمریکا خالق گروه‌های افراطی است/خروج از برجام به آمریکا بیشتر آسیب وارد می‌کند

  آمریکا خالق گروه‌های افراطی است/خروج از برجام به آمریکا بیشتر آسیب وارد می‌کندReviewed by on Sep 21Rating: محمد علی ابطحی در گفت‌وگو با خبرنگار احزاب و تشکل های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره اظهارات ترامپ که برجام را عامل رسوایی آمریکا خوانده است، اظهار کرد: نظر ترامپ جدید نیست و در زمان انتخابات نیز این…

  آمریکا خالق گروه‌های افراطی است/خروج از برجام به آمریکا بیشتر آسیب وارد می‌کندReviewed by on Sep 21Rating:

  مخالفت ترامپ با برجام حرکتی اسرائیلی- عربی است/آمریکا خالق گروهای تروریستی استمحمد علی ابطحی در گفت‌وگو با خبرنگار احزاب و تشکل های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره اظهارات ترامپ که برجام را عامل رسوایی آمریکا خوانده است، اظهار کرد: نظر ترامپ جدید نیست و در زمان انتخابات نیز این موضوع را مطرح کرد. معتقد هستم این گونه صحبت ها فقط جنبه شعاری دارد .

  وی با بیان این که در این توافق چند کشور در کنار هم قرار گرفته اند، تصریح کرد: آنها قطعنامه ای را امضاء کردند و امروز اتحادیه اروپا و افکار عمومی در یک سو قرار دارد، پس گفتن این صحبت ها به نوعی فقط برای خرید ابرو و حرکتی تبلیغاتی برای ترامپ است اما در پشت آن هیچ چیزی دیده نمی شود چرا که مهم‌ترین آسیب به خود آمریکا وارد می‌شود.

  ابطحی با بیان این که اگر قرار باشد در یک دولت قراردادهای بسته شده آن کشور لغو شود هیچ اعتباری برای رئیس جمهور آن کشور باقی نمی‌ماند، افزود: به همین دلیل من اعتقاد دارم این صحبت‌ها و اتفاقات گذرا و در حد شعار است و حرمت و آبرو آمریکا منوط به پایبند بودن به قراردادهاست در غیر این صورت دولت ایالات متحده دچار ضربه حقوقی آن هم حقوق بین‌المللی می‌شود.

  وی در پرسش به سوال دیگری در مورد ادعاهای ترامپ برای مقابله با مسلمانان افراطی در آمریکا اظهار کرد: خود مسلمانان بیشتر از ترامپ خواهان از بین رفتن افراطی‌گری هستند اما مشکل اساسی این است که اندیشه‌های افراطی در کارخانه‌های آمریکایی و حامیان آنها ساخته و پرداخته شده است.

  عضو مجمع روحانیون مبارز در بخش پایانی سخنانش خاطر نشان کرد: اگر به تاریخچه گروه‌های تندرو منطقه نگاه کنیم متوجه می‌شویم که خود آنها این گروه‌ها را خلق کردند و جهان اسلام قربانی اصلی افراط‌گری‌هاست پس در واقع این ادعاها نقد و اعتراضی به خود آمریکایی‌ها است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.