• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » اگر آمریکا از برجام خارج شود یعنی دست ایران برای هرگونه انتخابی باز است
  کد خبر : 2047386

  اگر آمریکا از برجام خارج شود یعنی دست ایران برای هرگونه انتخابی باز است

  اگر آمریکا از برجام خارج شود یعنی دست ایران برای هرگونه انتخابی باز استReviewed by on Sep 20Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری تسنیم، حسن روحانی رئیس جمهور در مصاحبه مطبوعاتی با خبرنگاران پس از سخنرانی در مجمع عمومی سازمان ملل متحد گفت: توسعه مناسبات اقتصادی با کشورهای دیگر پس از برجام…

  اگر آمریکا از برجام خارج شود یعنی دست ایران برای هرگونه انتخابی باز استReviewed by on Sep 20Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری تسنیم، حسن روحانی رئیس جمهور در مصاحبه مطبوعاتی با خبرنگاران پس از سخنرانی در مجمع عمومی سازمان ملل متحد گفت: توسعه مناسبات اقتصادی با کشورهای دیگر پس از برجام فراهم شده است.

  وی با بیان اینکه رشد و توسعه بدون ثبات و امنیت امکان پذیر نیست خاطرنشان کرد : در همین راستا جمهوری اسلامی ایران از هیچ تلاشی برای مبارزه با تروریست فروگذار نکرده است.

  رئیس جمهور با تاکید بر اینکه اقتصاد ایران در چهار سال اخیر به خوبی نشان داد که از ظرفیتهای کم نظیر رشد و توسعه برخوردار است گفت: تحریم های اقتصادی نه تنها مایه توقف ایران نشد ، بلکه عزم ملی را بر تقویت تولید ملی راسخ تر کرد. دستیابی به بالاترین نرخ رشد جهانی در سال گذشته نیز نشان داد که اقتصاد ایران در مسیر پیشرفت است.

  وی افزود : در آغاز می‌خواهم بر این نکته تاکید کنم که ملت ایران در یک انتخابات بسیار پرشور و رقابتی در ایران راه جدید چهار ساله جدید خودشان را شروع کردند و در این راه مردم ما خواهان روابط گسترده با جهان و توسعه و پیشرفت در داخل کشور، ثبات و آرامش در کل منطقه هستند.

  روحانی با بیان اینکه دولت دوازدهم موظف است این اهداف را دنبال کند و سفر من به نیویورک برای این بود که همین اهدافی که ملت در انتخابات اعلام کردند، دنبال کند تسریح کرد: در گفت‌وگوهایی که با سران کشورهای مختلف داشتیم، در همه این ملاقات‌ها توسعه روابط ایران با کشورهای دوست بود و همانطور که شما می‌دانید بعد از برجام فرصت بسیار مناسبی برای توسعه روابط ایران با کشورهای دیگر به ویژه اقتصادی فراهم شده و به دنبال این هستیم با سیاست برد- برد روابطمان را پیش ببریم. خوشحالیم که بعد از برجام میلیونها دلار در ایران سرمایه گذاری شده و فضای اقتصادی ایران؛ فضایی است که نشان می‌دهد مردم به آینده امیدوارند.

  ادامه دارد…

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.