• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » نماینده سوریه: برخی اعضای سازمان ملل به اسرائیل در برنامه اتمی کمک می کنند
  کد خبر : 2047260

  نماینده سوریه: برخی اعضای سازمان ملل به اسرائیل در برنامه اتمی کمک می کنند

  نماینده سوریه: برخی اعضای سازمان ملل به اسرائیل در برنامه اتمی کمک می کنندReviewed by on Sep 20Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از روز چهارشنبه خبرگزاری رسمی سوریه(سانا)، بسام الصباغ در شصت و یکمین کنفرانس عمومی آژانس بین المللی انرژی اتمی در وین گفت: کشورهای خاورمیانه از امکانات و توانایی های هسته ای…

  نماینده سوریه: برخی اعضای سازمان ملل به اسرائیل در برنامه اتمی کمک می کنندReviewed by on Sep 20Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از روز چهارشنبه خبرگزاری رسمی سوریه(سانا)، بسام الصباغ در شصت و یکمین کنفرانس عمومی آژانس بین المللی انرژی اتمی در وین گفت: کشورهای خاورمیانه از امکانات و توانایی های هسته ای رژیم صهیونیستی که خارج از چارچوب معاهده منع گسترش سلاح اتمی و توافق پادمان است، نگران هستند.
  وی اضافه کرد: برخی از کشور عضو سازمان ملل متحد که برخی از آن ها کشورهای اتمی هستند، در برخورد با توانایی های اتمی اسرائیل با دوگانگی رفتار می کنند.
  الصباغ اظهار داشت: خطرناک تر این که این کشورها برخلاف تعهدات خود، به حمایت و پشتیبانی از برنامه اتمی رژیم صهیونیستی می پردازند.
  وی بیان کرد: برگزاری پنجاه و سومین نشست عمومی آژانس بین المللی انرژی اتمی با عنوان ‘توانایی های هسته ای اسرائیل’ پیام روشنی از جامعه جهانی به منظور پیوستن این رژیم به معاهده منع گسترش سلاح اتمی بود.
  الصباغ بار دیگر بر پایبندی سوریه به همکاری کامل با آژانس بین المللی انرژی اتمی تاکید کرد و از آژانس خواست به وظایف خود با تمام استقلال، بی طرفی و به دور از هرگونه فشاری ادامه دهد.
  خاورم**۶۱۱۶**۱۱۴۴
  *انتشار دهنده: علیرضا جباری

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.